×

Wyszukaj artykuł

"Auta" online - opis fabuły | obsada | opinie

Iwo | dnia: 11-09-2019 | skomentuj

"Auta" online - opis fabuły | obsada | opinie

Auta plakat

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Auta – obsada

Wersja oryginalna:
Owen Wilson jako Lightning McQueen
Paul Newman jako Doc Hudson
Bonnie Hunt jako Sally Carrera
Larry The Cable Guy jako Mater
Polski dubbing:
Piotr Adamczyk jako Zygzak McQueen
Daniel Olbrychski jako wójt Hudson
Dorota Segda jako Sally Carrera
Witold Pyrkosz jako Złomek
Przeczytaj również: Auta 2

  Zobacz także  


Auta – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji amerykańskiej stworzony przez firmę Pixar we współpracy z wytwórnią Disney. Za reżyserię odpowiedzialny jest John Lasseter. Opracowaniem scenariusza zajęli się John Lasseter, Kiel Murray, Phil Lorin, Joe Ranft, Dan Fogelman oraz Jorgen Klubien. Tytuł ujrzał światło dzienne 14 marca 2006 roku na ekranach kin światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się  z tytułem najwcześniej 23 czerwca 2006 roku. Akcja filmu opowiada historię ambitnego samochodu wyścigowego, który przypadkiem trafia do małego miasteczka, gdzie wyrządza znaczne szkody. Zanim opuści to miejsce, będzie musiał wszystko naprawić. Inspiracją dla stworzenia filmu była autentyczna historia miasteczka Peach Springs w północno-zachodniej Arizonie.
Gdzie możemy obejrzeć „Auta” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl, na platformie HBO GO oraz w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.

Przeczytaj również: Auta 3

  Zobacz także  


Auta – opis fabuły

Zygzak McQuin jest młodym i utalentowanym wyścigowym samochodem o ogromnym potencjale, Zygzak ma też pewną wadę, którą jest zarozumiałość. Przez tą właśnie wadę wymarzony puchar Złoty Tłok musi na niego trochę poczekać. Na kilka okrążeń przed końcem wyścigu Zygzak nie zmienia opon aby nie tracić czasu i na ostatnim okrążeniu opony nie wytrzymują i pękają w wyniku czego McQuin dojeżdża na metę... równo z dwoma największymi konkurentami. Orgznizatorzy pucharu postanawiają zorganizować dogrywkę między zwycięzcami, która ma się odbyć za tydzień w Kalifornii. Niestety Zygzak wypada z przewożącej go ciężarówki i znajduje się w Chłodnicy Górnej gdzie zostaje złapany za zbyt szybką jazdę i skazany na roboty społeczne. Aby został zwolniony z aresztu musi on naprawić drogę w miasteczku. Odcinek do naprawy jest spory, a czas ucieka. Z czasem jednak Zygzak przestaje żałować czasu spędzonego w miasteczku, ponieważ dzięki temu poznał swoich pierwszych prawdziwych przyjaciół.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz