Auta 3 - Opis i obsada - Gdzie oglądać online?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 04-07-2019

ocena: 0     skomentuj

auta 3 poster

Auta 3 – Premiera i twórcy

Auta 3 – pełnometrażowy film animowany produkcji amerykańskiego studia Pixar Animation. Wydawca to znany z częstych kooperacji ze studiem koncern Walt Disney Pictures. Jest to kontynuacja filmów Auta i Auta 2. Za reżyserię odpowiada Brian Fee, autorami scenariusza są Robert L. Baird oraz Dan Gerson, zaś osoba zarządzająca produkcją to Kevin Rehner.  Produkcja filmu rozpoczęła się latem 2014 roku. Światowa premiera miała miejsce 10 czerwca 2017r., tj 6 dni przed zapowiadaną pierwotnie datą. W Polsce film dostępny był już pięć dni później. Auta 3 zostały wyprodukowane w technologii dwuwymiarowej, trójwymiarowej oraz IMAX 3D. Lubisz filmy powstałe w wyniku współpracy tych dwóch wytwórni? Przeczytaj również o ich innej produkcji - Iniemamocni.
Auta 3 – gdzie oglądać online? Obecnie wiele serwisów streamingowych oferuje dostęp do tej pozycji. Najpopularniejsze platformy, na których obejrzymy ten film to CDA.pl i HBO GO. Aby skorzystać z serwisów należy opłacić subskrypcję lub skorzystać z darmowego okresu testowego.

Auta 3 – opis fabuły

Film to kontynuacja dwóch poprzednich części: Auta i Auta 2. Akcja rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych, w świecie ożywionych samochodów. Główny bohater to niezmiennie Zygzak McQueen. To rasowy samochód wyścigowy, wielokrotny zdobywca pierwszego miejsca w najważniejszym wyścigu samochodowym – Pucharze Złotego Tłoka. Wieloletnia dominacja czerwonej wyścigówki zdaje się dobiegać końca, kiedy do rywalizacji dołączają nowe zespoły i superszybkie pojazdy najnowszej generacji. Nieuchronnie zbliżający się koniec kariery Zygzaka McQueen’a przyprawia go o iście depersyjny nastrój. Gwoździem do trumny stają się coraz częstsze porażki w rywalizacji z młodymi konkurentami. Jego nadzieją na odzyskanie formy staje się nowo poznana trenerka – Cruz Ramirez. Jej porady i wsparcie obudzą na nowo wolę walki w niegdysiejszym mistrzu. Zmotywowany do działań znowu stanie w szranki z jeszcze bardziej wymagającą konkurencją i stawi czoła swojemu największemu oponentowi – Jacksonowi Sztorm. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych przeszkoód, udowodni, że Mistrz nie poddaje się tak łatwo!

Przeczytaj również o wyjątkowej ekranizacj kultowej mangi - Ghost in the Shell

Auta 3 – obsada

W filmie animowanym nie znajdziemy twarzy znanych aktorów. Przedstawiamy listę osób, które użyczyły swojego głosu głównym postaciom z animacji w wersji polskiej.

Zygzak McQueen (Lightning McQueen) - Piotr Adamczyk

Cruz Ramirez - Wiktoria Wolańska

Kazimierz Szpachel (Smokey) -Zdzisław Wardejn

Sterling - Wojciech Malajkat

Złomek (Tow Mater) - Marian Opania

Jackson Sztorm (Jackson Storm) - Antoni Pawlicki

Wiesław Zadoluks (Dusty Rust-eze) - Piotr Gąsowski

Luigi - Artur Barciś

Sally Carrera - Dorota Segda

Pani Felga (Miss Fritter) - Dorota Stalińska

Natalia Pewna (Natalie Certain) - Anna Dereszowska

Bob Kordek (Bob Cutlass) - Jarosław Kuźniar

Hanka Gołda (Louise Nash) - Emilia Krakowska

Darrell Cartrip - Włodzimierz Zientarski

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage