×

Wyszukaj artykuł

"Auta 3" online - opis fabuły | obsada | opinie

Iwo | dnia: 11-09-2019 | skomentuj

"Auta 3" online - opis fabuły | obsada | opinie

Auta 3 plakat

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Auta 3 – obsada

Wersja oryginalna:
Owen Wilson jako Zygzak McQueen
Cristela Alonzo jako Cruz Ramirez
Chris Cooper jako Smokey
Nathan Fillion jako Sterling
Polski dubbing:
Piotr Adamczyk jako Zygzak McQueen
Wiktoria Wolańska jako Cruz Ramirez
Zdzisław Wardejn jako Szpachel
Wojciech Malajkat jako Sterling
Przeczytaj również: Auta

  Zobacz także  


Auta 3 – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film animowany produkcji amerykańskiej, wyprodukowany przez Pixar Animation Studios oraz Walt Disney Pictures, będący trzecim filmem w serii „Auta”. Za reżyserię odpowiedzialny jest Brian Fee, natomiast opracowaniem scenariusza zajęli się Kiel Murray, Bob Peterson oraz Mike Rich. Tytuł ujrzał światło dzienne 10 czerwca 2017 roku na ekranach kin światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się z tytułem najwcześniej 15 czerwca 2017 roku. Film jest osadzony w świecie antropomorficznych samochodów a miejsce akcji osadzone jest w Stanach Zjednoczonych. Główny bohater filmu, Zygzak McQueen jest samochodem wyścigowym oraz wielokrotnym mistrzem zawodów o trofeum Złotego Tłoka. Jednakże zaczyna przegrywać z nowszej generacji pojazdami. Aby powrócić na podium potrzebuje pomocy młodej trenerki, Cruz Ramirez. Głównym antagonistą w filmie jest Jackson Sztorm. Dzieło nominowane było do nagrody Saturna w roku 2018 w kategorii najlepszy film animowany oraz do nagrody Teen Choice w kategoriach ulubiona komedia, ulubiony aktor komedii dla Owena Wilson, aktor lata dla Owena Wilsona oraz film lata. Doborem odpowiedniej ścieżki dźwiękowej zajął się Randy Newman.
Gdzie możemy obejrzeć „Auta 2” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl, na platformie HBO GO oraz w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.

Przeczytaj również: Auta 2

  Zobacz także  


Auta 3 – opis fabuły

Legendarny Zygzak McQueen zostaje zepchnięty na boczny tor przez nową generację szybkich wyścigówek pod wodzą aroganckiego Jacksona Sztorma. By wrócić do gry, będzie musiał skorzystać z pomocy gorliwej trenerki Cruz Ramirez, mądrości Wójta Hudsona oraz liczyć na szczęśliwy splot wydarzeń.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz