×

Wyszukaj artykuł

"Auta 2" online - opis fabuły | obsada | opinie

Iwo | dnia: 11-09-2019 | skomentuj

"Auta 2" online - opis fabuły | obsada | opinie

Auta 2 plakat

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Auta 2 – obsada

Wersja oryginalna:
Larry The Cable Guy jako Mater
Owen Wilson jako Lightning McQueen
Michael Cane jako Finn McMissile
Emily Mortimer jako Holley Shiftwell
Polski dubbing:
Witold Pyrkosz jako Złomek
Piotr Adamczyk jako Zygzak McQueen
Agnieszka Dygant jako Liliana Lifting
Dorota Segda jako Sally Carrera
Przeczytaj również: Auta

  Zobacz także  


Auta 2 – twórcy i premiera

To amerykański film animowany z 2011 roku zrealizowany w technologii 3D w studiu Pixar w reżyserii Johna Lassetera i Brada Lewisa. Za reżyserię odpowiedzialni są Brad Lewis oraz John Lasseter, który reżyserował również część pierwszą. Opracowaniem scenariusza zajął się Ben Queen. Produkcja jest kontynuacją filmu Auta z 2006 roku. Dystrybutorem jest wytwórnia Walt Disney Pictures. Światowa premiera zaplanowana jest na 24 czerwca 2011. Polska premiera odbyła się 29 czerwca 2011 roku. Fabułą filmu jest podróż dookoła świata, na którą decydują się główni bohaterowie Zygzak McQueen i Złomek. Dzieło nominowane było do 13 nagród filmowych, między innymi do Złotego Globu w kategorii najlepszy film animowany.
Gdzie możemy obejrzeć „Auta 2” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl, na platformie HBO GO oraz w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Auta 3

  Zobacz także  


Auta 2 – opis fabuły

Zygzak McQueen trzy razy wygrał wyścig Piston Cup Championship w Kalifornii. Nadal mieszka w Chłodnicy Górskiej przy autostradzie 66, przyjaźni się ze Złomkiem i pozostałymi autami. Otrzymuje propozycję udziału w pierwszym wielkim światowym Grand Prix, podczas którego ma zostać wyłoniony najszybszy samochód świata. Zawody odbywają się w Japonii i kilku krajach Europy. W podróży towarzyszy mu wierny kumpel Złomek, który nie ma obycia w świecie i zaczyna irytować McQueena. W dodatku Złomek zostaje wzięty przypadkowo za amerykańskiego tajnego agenta. Wraz z brytyjskim szpiegiem Seanem McMission wpada na trop spisku związanego z wyścigami. Tymczasem Zygzak musi sobie dać radę z groźnymi sportowymi przeciwnikami, z zadufanym Francesco Paltegummim na czele.

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz