"Auta 2" online - opis fabuły | obsada | opinie

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 11-09-2019

ocena: 0     skomentuj

Auta 2 – obsada

Wersja oryginalna:
Larry The Cable Guy jako Mater
Owen Wilson jako Lightning McQueen
Michael Cane jako Finn McMissile
Emily Mortimer jako Holley Shiftwell
Polski dubbing:
Witold Pyrkosz jako Złomek
Piotr Adamczyk jako Zygzak McQueen
Agnieszka Dygant jako Liliana Lifting
Dorota Segda jako Sally Carrera
Przeczytaj również: Auta

Auta 2 plakat


Zobacz też wyróżnione noclegi na Pinbook.pl

Pensjonacik EGO

ul. Stadionowa 4,
Gołdap

80 zł

za Dobę

Ocena: Brak

Moroszka - Domki letnisk...

Krótka 7,
Władysławowo

100 zł

za Osobę

Ocena: Brak

Apartamenty Pod Kosarkam...

Ul. Skotnicka 87a,
Szczawnica

200 zł

za Dobę

Ocena: Brak


Auta 2 – twórcy i premiera

To amerykański film animowany z 2011 roku zrealizowany w technologii 3D w studiu Pixar w reżyserii Johna Lassetera i Brada Lewisa. Za reżyserię odpowiedzialni są Brad Lewis oraz John Lasseter, który reżyserował również część pierwszą. Opracowaniem scenariusza zajął się Ben Queen. Produkcja jest kontynuacją filmu Auta z 2006 roku. Dystrybutorem jest wytwórnia Walt Disney Pictures. Światowa premiera zaplanowana jest na 24 czerwca 2011. Polska premiera odbyła się 29 czerwca 2011 roku. Fabułą filmu jest podróż dookoła świata, na którą decydują się główni bohaterowie Zygzak McQueen i Złomek. Dzieło nominowane było do 13 nagród filmowych, między innymi do Złotego Globu w kategorii najlepszy film animowany.
Gdzie możemy obejrzeć „Auta 2” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl, na platformie HBO GO oraz w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Auta 3

Auta 2 – opis fabuły

Zygzak McQueen trzy razy wygrał wyścig Piston Cup Championship w Kalifornii. Nadal mieszka w Chłodnicy Górskiej przy autostradzie 66, przyjaźni się ze Złomkiem i pozostałymi autami. Otrzymuje propozycję udziału w pierwszym wielkim światowym Grand Prix, podczas którego ma zostać wyłoniony najszybszy samochód świata. Zawody odbywają się w Japonii i kilku krajach Europy. W podróży towarzyszy mu wierny kumpel Złomek, który nie ma obycia w świecie i zaczyna irytować McQueena. W dodatku Złomek zostaje wzięty przypadkowo za amerykańskiego tajnego agenta. Wraz z brytyjskim szpiegiem Seanem McMission wpada na trop spisku związanego z wyścigami. Tymczasem Zygzak musi sobie dać radę z groźnymi sportowymi przeciwnikami, z zadufanym Francesco Paltegummim na czele.

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0