×

Wyszukaj artykuł

Złap mnie, jeśli potrafisz – DiCaprio i Hanks jako kapitalni wrogowie – Gdzie oglądać online?

Maciej | dnia: 13-08-2019 | skomentuj

Złap mnie, jeśli potrafisz – DiCaprio i Hanks jako kapitalni wrogowie – Gdzie oglądać online?

plakat filmu

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH

Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Złap mnie, jeśli potrafisz - Twórcy i premiera

To pełnometrażowy film z gatunku komedii kryminalnej, produkcji USA. Reżyserem jest legendarny już Steven Spielberg, zaś scenariusz to dzieło Jeffa Nathansona. Historia powstała na podstawie książki o tym samym tytule, autorstwa Franka Williama Abagnela i Stana Reddinga. Wiele wytwórni produkowało ten film bo aż 7 – DreamWorks, Kemp Company, Splendid Pictures, Parkes/MacDonald Productions, Amblin Entertainment i Muse Entertainment Enterprises. Dystrubucją zajęło się już tylko Dream Works, które w naszym kraju oddało pałeczkę United International Pictures. Film spotkał się ze znakomitym odbiorem zarówno wśród widzów jak i krytyków. Został nominowany do wielu ważnych nagród w świecie kinematografii, jednak ówczesna konkurencja była naprawdę wyrównana, więc otrzymał je tylko Christopher Walken, za najlepszą rolę drugoplanową według BAFTA 2003 oraz Gilidii Aktorów Filmowych. Światowa premiera odbyła się 16 grudnia2002r. Złap mnie, odniosło bardzo duży sukces kasowy, gdyż z 50 milionów budżetu produkcyjnego uzyskało ponad 7 razy większy przychód. 
Gdzie oglądać Złap mnie, jeśli potrafisz cały film online? Obecnie ten film znajdziemy w ofercie CDA.pl i HBO GO. Z obu serwisów skorzystamy w ramach płatnej subskrypcji lub darmowego okresu testowego.

Przeczytaj również: Detektyw - gdzie oglądać online?

  Zobacz także  


Złap mnie, jeśli potrafisz – Opis fabuły

To historia oparta na prawdziwych wydarzeniach. Jej głównym bohaterem jest Frank William Abagnale, młody i wyjątkowo sprytny chłopak z przeciętnej rodziny. Rozwód rodziców doprowadził do jego ucieczki z domu. 16-letni wówczas chłopak postanawia wykorzystać swoje nietypowe zdolności, czyli umiejętność idealnego podrabiania czeków bankowych. Ten przymiot, w połączeniu z charyzmą, sprytem i inteligencją pozwoliły mu w ciągu kilku lat zgromadzić olbrzymi majątek. Abagnale podrabiał nie tylko czeki, ale również zaświadczenia, dyplomy i inne dokumenty, które pozwoliły mu obejmować prace w szpitalu, prokuraturze czy nawet jako pilota linii lotniczych PanAm. Kiedy służby bezpieczeństwa orientują się, że coś jest nie tak, nie mają bladego pojęcia jak dorwać sprawcę. Na trop Abagnale’a wpada jednak Agent FBI Carl Hanratty, lojalny wobec kraju i honorowy funkcjonariusz. Bierze on udział w grze młodego fałszerza, jednak cały czas jest wodzony za nos. Czy szczęśliwa passa młodego szulera dobiegnie końca? Przekonajcie się sami!

Przeczytaj również: Koneser - gdzie oglądać online?

  Zobacz także  


Złap mnie, jeśli potrafisz – obsada

Leonardo DiCaprio – Frank Abagnale Jr.

Tom Hanks – Carl Hanratty

Christopher Walken – Frank Abagnale Sr.

Martin Sheen – Roger Strong

Nathalie Baye – Paula Abagnale

Amy Adams – Brenda Strong

Frank John Hughes – Tom Fox

Steve Eastin – Paul Morgan

Jennifer Garner – Cheryl Ann

Ellen Pompeo – Marci

Elizabeth Banks – Lucy

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz