×

Wyszukaj artykuł


Potrójna granica - Przeczytaj opis fabuły i sprawdź obsadę filmu oraz opinie

Redakcja Pinbook | 23-08-2019 | skomentuj

Potrójna granica - Przeczytaj opis fabuły i sprawdź obsadę filmu oraz opinie

Potrójna granica plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 0

Potrójna granica – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji amerykańskiej z gatunku kryminału. Za reżyserię odpowiedzialny jest J.C. Chandor, twórca filmów „Wszystko stracone” oraz „Rok przemocy”. Opracowaniem scenariusza również zajął się Chandor we współpracy z Markiem Boalem. Tytuł ujrzał światło dzienne 6 marca 2019 roku na platformie Netflix. Film opowiada o byłych żołnierzach sił specjalnych, którzy ledwo wiążą koniec z końcem. Aby poprawić swoją sytuację postanawiają ukraść 75 milionów dolarów południowoamerykańskiemu baronowi narkotykowemu. W rolach głównych występują między innymi Ben Affleck i Pedro Pascal. Studio odpowiedzialne za produkcję filmu to Atlas Entertainment oraz Paramount Pictures. Oryginalny tytuł to „Triple Frontier”.
Gdzie możemy obejrzeć „Potrójna granica” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisie cda.pl oraz na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Pewno razu... w Hollywood

  Zobacz także  

Video dnia:Potrójna granica – opis fabuły

Grupa byłych agentów sił specjalnych spotyka się ponownie, by zaplanować skok w słabo zaludnionej strefie Ameryki Południowej. Po raz pierwszy w swojej karierze ci niedoceniani bohaterowie decydują się na niebezpieczną misję nie dla dobra kraju, ale dla samych siebie. Gdy wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót i wszystko wymyka się spod kontroli, ich umiejętności, lojalność i moralność zostają wystawione na największą próbę w walce o przetrwanie.

Przeczytaj również: Shazam!

  Zobacz także  


Potrójna granica – obsada

Ben Affleck jako Tom „Redfly” Davis
Oscar Isaac jako Santiago „Pope” Gomez
Charlie Hunnam jako William „Ironhead” Miller
Garrett Hedlund jako Ben Miller
Pedro Pascal jako Franciso „Catfish” Morales
Adria Arjona jako Yovanna
Michael Benjamin Hernandez jako David
Sheila Vand jako Lauren Yates

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz