Polar online - opis fabuły | obsada | opinie

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 23-08-2019

ocena: 0     skomentuj

Polar – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji amerykańsko-niemieckiej z gatunku akcji. Za reżyserię odpowiedzialny jest Jonas Åkerlund, twórca filmów „Władcy chaosu” oraz „Horsemen – Jeźdźcy Apokalipsy”. Opracowaniem scenariusza zajął się Jayson Rothwell. Tytuł ujrzał światło dzienne 25 stycznia 2019 roku na ekranach na całym świecie za pomocą platformy Netflix. Akcja filmu rozpoczyna się gdy emerytowany zabójca zdaje sobie sprawę, że tym razem to on jest celem. Postanawia wrócić do gry i stawić czoła armii młodszych adeptów morderczego fachu. W roli główny występuje uznany duński aktor – Mads Mikkelsen, znany między innymi z „Casino Royale” czy serilu „Hannibal”. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję dzieła to Constantin Film oraz Dark Horse Entertainment.
Gdzie obejrzeć „Polar” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl oraz fili.cc, a także na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: John Wick 3

Polar plakat


Zobacz też wyróżnione noclegi na Pinbook.pl

Pensjonacik EGO

ul. Stadionowa 4,
Gołdap

80 zł

za Dobę

Ocena: Brak

Moroszka - Domki letnisk...

Krótka 7,
Władysławowo

100 zł

za Osobę

Ocena: Brak

Apartamenty Pod Kosarkam...

Ul. Skotnicka 87a,
Szczawnica

200 zł

za Dobę

Ocena: Brak


Polar – opis fabuły

Film przedstawia historię płatnego zabójcy, Duncana Vilzy, który odlicza dni do oficjalnego przejścia na emeryturę. Czując się spełnionym ale jednocześnie wypalonym swoją pracą, psychicznie przytłoczony sytuacjami, które przechowuje w podświadomości, wracającymi za każdym razem kiedy zamyka powieki, chce zmienić swoje życie. Ze względu na ogromne zasługi w organizacji, którą reprezentował, i sumienność w wykonywaniu obowiązków służbowych, przechodząc w stan spoczynku, dostaje wysoką odprawę, zapewniającą mu dostatnie życie po ukończeniu kariery zawodowej. Należna fortuna okazuje się tak wysoka, że firmie bardziej opłaca się wyeliminować niedoszłego emeryta, niż spłacić zobowiązanie. Zostało jednak mało czasu. Duncan kończy 50 lat już za 2 tygonie.

Przeczytaj również: John Wick

Polar – obsada

Mads Mikkelsen jako Duncan Vizla
Vanessa Hudgens jako Camille
Katheryn Winnick jako Vivian
Matt Lucas jako Blut
Ruby O. Fee jako Sindy
Fei Ren jako Hilde
Anthony Grant jako Facundo
Josh Cruddas jako Alexei
Robert Maillet jako Karl

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0