×

Wyszukaj artykuł

Polar online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 23-08-2019 | skomentuj

Polar online - opis fabuły | obsada | opinie

Polar plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Polar – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji amerykańsko-niemieckiej z gatunku akcji. Za reżyserię odpowiedzialny jest Jonas Åkerlund, twórca filmów „Władcy chaosu” oraz „Horsemen – Jeźdźcy Apokalipsy”. Opracowaniem scenariusza zajął się Jayson Rothwell. Tytuł ujrzał światło dzienne 25 stycznia 2019 roku na ekranach na całym świecie za pomocą platformy Netflix. Akcja filmu rozpoczyna się gdy emerytowany zabójca zdaje sobie sprawę, że tym razem to on jest celem. Postanawia wrócić do gry i stawić czoła armii młodszych adeptów morderczego fachu. W roli główny występuje uznany duński aktor – Mads Mikkelsen, znany między innymi z „Casino Royale” czy serilu „Hannibal”. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję dzieła to Constantin Film oraz Dark Horse Entertainment.
Gdzie obejrzeć „Polar” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl oraz fili.cc, a także na platformie Netflix. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: John Wick 3

  Zobacz także  


Polar – opis fabuły

Film przedstawia historię płatnego zabójcy, Duncana Vilzy, który odlicza dni do oficjalnego przejścia na emeryturę. Czując się spełnionym ale jednocześnie wypalonym swoją pracą, psychicznie przytłoczony sytuacjami, które przechowuje w podświadomości, wracającymi za każdym razem kiedy zamyka powieki, chce zmienić swoje życie. Ze względu na ogromne zasługi w organizacji, którą reprezentował, i sumienność w wykonywaniu obowiązków służbowych, przechodząc w stan spoczynku, dostaje wysoką odprawę, zapewniającą mu dostatnie życie po ukończeniu kariery zawodowej. Należna fortuna okazuje się tak wysoka, że firmie bardziej opłaca się wyeliminować niedoszłego emeryta, niż spłacić zobowiązanie. Zostało jednak mało czasu. Duncan kończy 50 lat już za 2 tygonie.

Przeczytaj również: John Wick

  Zobacz także  


Polar – obsada

Mads Mikkelsen jako Duncan Vizla
Vanessa Hudgens jako Camille
Katheryn Winnick jako Vivian
Matt Lucas jako Blut
Ruby O. Fee jako Sindy
Fei Ren jako Hilde
Anthony Grant jako Facundo
Josh Cruddas jako Alexei
Robert Maillet jako Karl

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: