×

Wyszukaj artykuł

Piraci z Karaibów – Opis i obsada – Gdzie oglądać?

Redakcja Pinbook | 08-07-2019 | skomentuj

Piraci z Karaibów – Opis i obsada – Gdzie oglądać?

piraci z karaibów na nieznanych wodach

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Piraci z Karaibów – Twórcy i premiera

To seria filmów przygodowych produkcji amerykańskiego studia Walt Disney Pictures w kooperacji z Jerry’m Bruckheimar’em. Powstały w oparciu o wystawiane w Disneylandzie przedstawienia o tym samym tytule. W głównych rolach występują zawsze ikony tego tytuły, czyli Johnny Depp, Keira Knightley, Geoffrey Rushj i Orlando Bloom. Pierwsza część – Klątwa Czarnej Perły - pokazana została w 2003r, ostatnia – Zemsta Salazara – w 2017r.  Do tej pory powstało pięć części tej serii, które łącznie zarobiły blisko 4 mld dolarów oraz liczne nominacje i nagrody filmowe. Piraci stali się również podstawą do powstania kilkunastu gier komputerowych i innych tworów literackich.
Gdzie oglądać Piratów z Karaibów online? Obecnie filmy z tej serii znajdziemy na CDA.pl oraz na HBO Go. Oba serwisy oferują dostęp do treści za niewielką opłatą, lecz oferują również możliwość skorzystania z darmowego okresu testowego.

Lubisz filmy, w których dużo się dzieje? Przeczytaj ranking najlepszych filmów akcji.

  Zobacz także  


Piraci z Karaibów – opis fabuły

To wieloczęściowa opowieść, której akcja toczy się w czasach podbojów mórz i oceanów przez ludzkość. Na wielomasztowych statkach i galerach, po wodach całej ziemi pływają załogi, których celem jest chwała i bogactwo. Niezależnie od tego czy pływają pod banderą piracka czy reprezentują interesy kraju, każdy dzień jest walką i wyzwaniem. Postrach wśród wszystkich żeglarzy sieją okrutne pirackie załogi oraz nadprzyrodzone moce. Jednym z najsłynniejszych kapitanów jest Jack Sparrow. Wiecznie pijany geniusz, którego szczęście i pech na przemian pakują go w tarapaty i z nich wyciągają. Na swoim szlaku napotyka Willa Turnera i Elizabeth Swan, którzy dołączają do niego i tworzą niezrównaną załogę. Ryzykują życie, walczą z demonami i nieumarłymi oraz chcącymi ich głowy siłami królestw Hiszpanii i Angli.

img

Zaintersował Cię ten artykuł? Przeczytaj o Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

  Zobacz także  


Piraci z Karaibów – obsada

Johnny Depp jako Kapitan Jack Sparrow

Geoffrey Rush jako Kapitan Hector Barbossa

Orlando Bloom jako Will Turner

Keira Knightley jako Elizabeth Swann

Jack Davenport jako Komodor James Norrington

Jonathan Pryce jako Gubernator Weatherby Swann

Lee Arenberg jako Pintel

Mackenzie Crook jako Ragetti

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: