×

Wyszukaj artykuł

Amerykański thriller

Operacja Sofia – polowanie na zabójcę trwa

Redakcja Pinbook | 28-05-2020 | skomentuj

Operacja Sofia  – polowanie na zabójcę trwa

Materiały promocyjne filmu

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Thrillery pełne akcji sprawiły, że wiele osób zakochało się w kinie. Tego rodzaju produkcje dostarczają niemałych emocji i świetnie sprawdzają się w roli relaksujących seansów. Z efektownych i wciągających produkcji jest znane szczególnie kino amerykańskie – jednym z jego przedstawicieli jest film „Operacja Sofia”.

Tytuł oryginalny: Sofia
Gatunek: Akcja / Thriller
Rok produkcji: 2012
Reżyseria: Isaac Florentine
Kraj: USA

  Zobacz także  


Opis filmu

Nieznany sprawca zabija najbardziej poszukiwanych terrorystów na świecie. Zabójca starannie ich wybiera i precyzyjnie likwiduje – nie pozostawia przy tym niemal żadnych śladów. Amerykańskie władze starają się zdemaskować zabójcę – jego działania są bowiem wątpliwe z punktu widzenia działań operacyjnych i politycznych. Jego namierzenie wydaje się jednak niemal niemożliwe. Na pomoc wezwany zostaje były agent FBI – Robert. Przed mężczyzną trudne i odpowiedzialne zadanie. Tymczasem trop prowadzi do bułgarskiej stolicy – Sofii. Film obejrzeć można w internecie za pośrednictwem serwisu Cineman. Poniżej natomiast możecie zapoznać się z obsadą produkcji. 

Operacja Sofia – obsada

Donald Sutherland - Ambasador Ashdown
Christian Slater - Robert
Marianne Stanicheva - Zoey
Timothy Spall - Dr Khan
Bashar Rahal - Abdullah Said
Elika Portnoy – Vicky

Lubicie kino akcji i szukacie ciekawego tytułu na wieczór? Sprawdźcie koniecznie GoldenEye lub Jumanji: Następny poziom. Dla młodszych widzów polecamy film Pokémon: Detektyw Pikachu.


Wszystko na temat:

Filmy Filmy online Wszystkie tagiKomentarze: