×

Wyszukaj artykuł


"Mission: Impossible – Fallout" online - opis fabuły | obsada | opinie

Redakcja Pinbook | 28-08-2019 | skomentuj

"Mission: Impossible – Fallout" online - opis fabuły | obsada | opinie

Mission: Impossible – Fallout plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Mission: Impossible – Fallout – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film sensacyjny produkcji amerykańskiej. Zarówno za reżyserię jak i opracowanie scenariusza odpowiedzialny jest Christopher McQuarrie, twórca filmów „Turysta” oraz „Na skraju jutra”. Tytuł ujrzał światło dzienne 12 lipca 2018 roku na ekranach kin światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się z filmem najwcześniej 10 sierpnia 2018 roku. Jest to kontynuacja kultowej serii Mission Impossible, rozpoczętej w roku 1996. Najnowsza odsłona serii ukazuje konsekwencje zakończonej niepowodzeniem misji IMF, które może odczuć cały świat. Aby zapobiec katastrofie, Ethan Hunt i jego zespół muszą stanąć do wyścigu z czasem. Tak jak w poprzednich częściach główną rolę odgrywa fenomenalny Tom Cruise. Dzieło otrzymało nagrodę Critics Choice dla najlepszego filmu akcji w roku 2018. Oprócz tego, film nominowany był do 12 innych nagród filmowych, między innymi do statuetki BAFTA, Saturn czy nagrody Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych. Zdjęcia wykonane na potrzeby produkcyjne realizowane były w Paryżu oraz w Brize Norton, Brentwood, Londynie w Wielkiej Brytanii, a także w Nowej Zelandii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Norwegii. Kierownikiem zdjęć był Rob Hardy. Doborem odpowiedniej ścieżki dźwiękowej zajął się Lorne Balfe. Studia odpowiedzialne za produkcję filmu to Bad Robot, Paramount Pictures, Skydance Productions, TC Productions.
Gdzie możemy obejrzeć „Mission: Impossible – Fallout” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl, Player.pl oraz na platformie Netflix, a także w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Szybcy i Wściekli 8

  Zobacz także  

Video dnia:Mission: Impossible – Fallout – opis fabuły

Dwa lata po schwytaniu przywódcy Syndykatu - Salomona Lane'a przez Ethana Hunta i jego ekipę, IMF ściga organizację o nazwie Apostołowie składającej się z pozostałych na wolności agentów Syndykatu. W wyniku nieudanej misji w Berlinie skradziony rosyjski pluton dostaje się w ręce terrorystów. CIA umieszcza w ekipie Hunta agenta Walkera, mającego nadzorować poczynania ekipy IMF składającej się z Hunta, Luthera i Benjiego. Agenci zostają wysłani do Paryża, gdzie ma dojść do transakcji związanej ze skradzionym plutonem, w której pośredniczy tajemnicza Biała Wdowa. Ceną odzyskania skradzionego plutonu okazuje się być jednak wolność Salomona Lane'a, którego z własnych powodów ściga także była agentka MI6 - Ilsa Faust.

Przeczytaj również: Polar

  Zobacz także  


Mission: Impossible – Fallout – obsada

Tom Cruise jako Ethan Hunt
Henry Cavill jako August Walker
Ving Rhames jako Luther Stickell
Simon Pegg jako Benjamin Dunn („Benji”)
Rebecca Ferguson jako Ilsa Faust
Sean Harris jako Solomon Lane
Angela Bassett jako Erica Sloan
Michelle Monaghan jako Julia Meade-Hunt
Alec Baldwin jako Alan Hunley
Vanessa Kirby jako White Widow

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz