Legion Samobójców – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 09-07-2019

ocena: 0     skomentuj

legion samobójców kadr

Legion Samobójców – Twórcy i premiera

To amerykański film akcji z serii DC Extended Universe, w reżyserii Davida Ayera. Powstał na podstawie serii komiksów Suicide Squad, wydawnictwa DC Comics. Poprzednią chronologicznie częścią był Batman vs. Superman: Świt Sprawiedliwości, zaś następcą Wonder Woman (2017r.). Światowa premiera miała miejsce 1 sierpnia 2016r. 
Gdzie oglądać Legion Samobójców online? Obecnie jedynym serwisem streamingowym, oferującym możliwość legalnego oglądania tego filmu jest HBO GO. Z jego nielimitowanego dostępu do stale powiększającego się zasobu treści, skorzystamy po opłacaniu niewielkiej kwoty abonamentu miesięcznego lub aktywacji darmowego, miesięcznego okresu testowego.

Przeczytaj również o innej produkcji z tego universum - Flash

Legion Samobójców – Opis fabuły

To odwrócona historia o superbohaterach. Tym razem losy świata leżą w rękach najniebezpieczniejszych schwytanych złoczyńców. Nad miastem wisi widmo zagłady, kiedy pojawia się wiedźma z innego wymiaru – Enchantress. Chce rozpocząć swoją inwazję, by wkrótce przejąć władzę nad całą planetą. Aby pokonać tą istotę potrzebna jest drużyna, która nie boi się niczego i nie ma nic do stracenia, tytułowy Legion Samobójców. Szefowa agencji A.R.G.U.S tworzy oddział składający się z samych superprzestępców. W jego skład wchodzą: Joker, Harley Quinn, Deadshot, Katana, mutant Killer Croc i płonący gangster El Diablo. Wyjątkowe niebezpieczne jednostki muszą postawić cel misji nad swoje własne pragnienia, a stawką jest ich wolność. Czy udźwigną to brzemię?

A może masz ochotę na troszkę bardziej klasyczną historię o superbohaterach ratujących świat? Przeczytaj o Avengers: Wojna bez granic

Legion Samobójców – obsada

Will Smith jako Deadshot

Jared Leto jako Joker

Margot Robbie jako Harley Quinn

Joel Kinnaman jako Rick Flag

Viola Davis jako Amanda Waller

Jai Courtney jako Kapitan Boomerang

Jay Hernandez jako Diablo

Adewale Akinnuoye-Agbaje jako Killer Croc

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage