Kong: Wyspa Czaszki – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 10-07-2019

ocena: 0     skomentuj

kong plakat

Kong: Wyspa Czaszki – Twórcy i premiera

To amerykański film monster movie z gatunku akcji reżyserowany przez Jordana Vogt-Robertsa. To już drugi film należący do franczyzy MonsterVerse studia Legendary Pictures. Scenariusz napisali Dan Gilroy, Max Borenstein i Derek Connolly. Wytwórnią odpowiedzialną za produkcję jest Legendary Pictures i Tencent Pictures. Dystrybutor to Warner Bros. Pictures. Światowa premiera odbyła się 27 lutego 2017r. Budżet w wysokości 185 mln dolarów dał zysk 567 mln USD. 
Gdzie oglądać Kong: Wyspa Czaszki online?
Obecnie ten film znajdziemy w zasobach CDA.pl i HBO GO. Obaj dostawcy oferują dostęp do swoich bibliotek w zamian za niewielką opłatę uiszczaną w ramach comiesięcznej subskrypcji. Niezdecydowanym polecamy skorzystanie z darmowego okresu testowego, który oferuje zarówno Cda jak i HBO.

Lubisz filmy akcji? Przeczytaj koniecznie o innej produkcji z tego gatunku - Legion Samobójców

Kong: Wyspa Czaszki – Opis fabuły

Historia rozpoczyna się na tajemniczej, niezbadanej przez ludzi wyspie na Pacyfiku. Ta niezwykła kraina obfituje w wyjątkowe gatunki zwierząt i roślin oraz zjawiska, które spotkać można tylko tam. Specjalny zespół badawczy składający się z naukowców, żolnierzy i poszukiwaczy przygód wyrusza na badawczą eskapadę, celem eksploracji wyspy. Zafascynowani tamtejszą przyrodą zapuszczają się coraz bardziej w głąb niezbadanej dziczy. Nieświadomi czyhającego na nich zagrożenia oddają się całkowicie swojej misji. Niespodziewanie dochodzi do niewyjaśnionych zaginięć i katastrof. Coraz bardziej przerażony oddział badawczy przekonuje się, że wyspa staje się dla nich całkowitym przeciwieństwem raju. Okazuje się, że wtargnęli na terytorium legendarnej istoty – gigantycznej i śmiertelnie niebezpiecznej małpy – Konga. Monstrum szybko daje do zrozumienia, że intruzi nie są tu mile widziani. Pokazuje swoją siłę, wobec której ludzie są bezradni i ponoszą coraz większe, krwawe ofiary. Odcięci od świata, walczą o przetrwanie w miejscu, w którym trudno o ratunek z zewnątrz. Czy rajska wyspa stanie się mogiłą badaczy?

Przeczytaj również o innych, najlepszych filmach z gatunku akcji

Kong: Wyspa Czaszki – obsada

Tom Hiddleston jako James Conrad

Samuel L. Jackson jako Preston Packard

Larson jako Mason Weaver

John C. Reilly jako Hank Marlow

John Goodman jako Bill Randa

Corey Hawkins jako Houston Brooks

John Ortiz jako Victor Nieves

Tian Jing jako San

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage