×

Wyszukaj artykuł

Dark - podróże w czasie i wymiarach - gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 29-07-2019 | skomentuj

Dark - podróże w czasie i wymiarach - gdzie oglądać online?

plakat filmu

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 5 Średni

Dodaj do profilu jako

Chcę obejrzeć Już oglądałem

Dark - Twórcy i premiera

To serial z gatunku thriller-sci-fi produkcji Niemieckiej. Zrealizowany na zamówienie Netflix - Dark - został stworzony przez Baran bo Oda i Jantje Friese. To pierwszy produkt pochodzący z tego kraju, który znajdziemy na platformie. Niemiecki debiut spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno ze strony widzów jak i krytyków, porównywano go nawet jakościowo z Stranger Things, jednym z najpopularniejszych seriali Netflixa. Światowa premiera odbyła się 1 grudnia 2017r. zaś drugi sezon ujrzał światło dzienne 21 Czerwca 2019r. Zapowiedziano również trzecią, finałową część serii, do której zdjęcia rozpoczęto już w lipcu tego roku.
Gdzie oglądać Dark online? Obecnie ten film znajdziemy wyłącznie na platformie Netflix, z której skorzystamy po opłaceniu miesięcznego abonamentu.

Przeczytaj również: Riverdale - historia tajemniczego zaginięcia

  Zobacz także  


Dark - opis fabuły

To historia mieszkańców małego niemieckiego miasteczka - Winden. Akcja rozpoczyna się w latach 80., kiedy okoliczna elektrownia atomowa rozpoczyna proces zamykania. Dzieją się w tym czasie niewyjaśnione rzeczy, w tym zaginięcia młodych chłopców. Poznajemy Jonasa, ucznia liceum, którego ojciec popełnia tajemnicze samobójstwo, którego powodu nie przedstawił nikomu. Zostawia po sobie jedynie list, który otworzyć pozwala dopiero na jakiś czas po jego śmierci. Obserwujemy też wątek Ulricha - komendanta miejscowej Policji, którego najmłodszy syn znika w jaskiniach ukrytych w lesie. Początkowo, tradycyjnymi metodami policyjnymi poszukuje swojego dziecka, jednak z czasem zdaje sobie sprawę, że dzieją się tu bardzo dziwne rzeczy...

Przeczytaj również: Harry Potter i Książę Półkrwi

  Zobacz także  


Dark - obsada

Oliver Masucci jako Ulrich Nielsen

Karoline Eichhorn jako Charlotte Doppler

Jördis Triebel jako Katharina Nielsen

Louis Hofmann jako Jonas Kahnwald

Maja Schöne jako Hannah Kahnwald

Stephan Kampwirth jako Peter Doppler

Daan Lennard Liebrenz jako Mikkel Nielsen

Andreas Pietschmann jako Nieznajomy

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiKomentarze: