×

Wyszukaj artykuł


Bękarty Wojny - gdzie oglądać online?

Redakcja Pinbook | 08-08-2019 | skomentuj

Bękarty Wojny - gdzie oglądać online?

Bękarty wojny plakat

Oceń


Oceniam jako:

Ocena filmu:

Średnia ocena użytkowników: 0

Bękarty wojny – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film wojenny produkcji amerykańsko-niemieckiej. Za reżyserię odpowiedzialny jest Quentin Tarantino w współpracy, z odgrywającym rolę sierżanta Donny’ego Donowitza, Eli Rothem. Opracowaniem scenariusza również zajął się Tarantino. Tytuł ujrzał światło dzienne 20 maja 2009 roku na ekranach światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się z tytułem najwcześniej 11 września 2009 roku. Akcja filmu dzieje się w okupowanej przez nazistów Francji. Oddział złożony z Amerykanów żydowskiego pochodzenia planuje zamach na Hitlera. W rolach głównych zobaczymy: Brad Pitt, Mélanie Laurent, Christoph Waltz i Michael Fassbender. Dzieło otrzymało 16 nagród filmowych i aż 41 nominacji. Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego otrzymał Christoph Waltz za rolę pułkownika Hansa Landy. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję filmu to Universal Pictures, Weinstein Company, A Band Apart, Visiona Romantica, Zehnte Babelsberg.
Gdzie możemy obejrzeć „Bękarty wojny” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl, fili.cc i chili.com, na platformie Netflix oraz w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.

  Zobacz także  

Video dnia:Bękarty wojny – opis fabuły

Trwa II Wojna Światowa. Do okupowanej przez Niemców Francji przybywa żydowski porucznik, Aldo Raine. Stoi on na czele elitarnej grupy świetnie wyszkolonych żołnierzy-zabójców, których jedynym celem są okupujący Paryż naziści. Tymczasem młoda Francuzka, Shosanna, jest świadkiem rozstrzelania swojej rodziny przez sadystycznego pułkownika, Hansa Landę. Dziewczynie udaje się przedostać do stolicy, gdzie wkrótce zostaje właścicielką kina. W tym samym czasie do drużyny Raine'a dołącza niemiecka aktorka, która działa w wywiadzie. Jej zadaniem jest, by ludzie stojący na czele władzy w Trzeciej Rzeszy pożegnali się z tą funkcją. Wkrótce kompani Raine'a wraz z agentką spotykają się w paryskim kinie, opracowując plan. Pomaga im Shosanna, która przygotowała swoją osobistą zemstę.

Przeczytaj również: Kill Bill

  Zobacz także  


Bękarty wojny – obsada

Brad Pitt jako porucznik Aldo „Apacz” Raine
Mélanie Laurent jako Shosanna Dreyfus
Christoph Waltz jako pułkownik Hans Landa
Eli Roth jako sierżant Donny Donowitz
Michael Fassbender jako porucznik Archi Hicox
Diane Kruger jako Bridget Von Hammersmark
Daniel Brühl jako szeregowy Frederick Zoller
Til Schweiger jako sierżant Hugo Stiglitz

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz