×

Wyszukaj artykuł


W końcu się dowiedzieliśmy

Ryan Reynolds w otoczeniu czterech, pięknych kobiet. Zdumiewające wieści!

Redakcja Pinbook | 17-10-2019 | skomentuj

Ryan Reynolds w otoczeniu czterech, pięknych kobiet. Zdumiewające wieści!

Oceń


Miłość Blake Lively i Ryana Reynoldsa to chyba jedna z najbardziej trwałych w Hollywood. Mimo dość młodego wieku i niewielkiego stażu małżeńskiego, w stosunku do innych par, wydają się coraz bardziej szczęśliwi. Nie oszukujmy się – w tamtejszym showbiznesie zdrady, rozwody i zmiany partnerów zdarzają się non stop. Ale nie im. Od kiedy poznali się na planie filmu „Zielona latarnia” uczucie wciąż kwitnie. W 2012 roku po prostu przypieczętowali to ślubem, a niedawno urodziło im się kolejne dziecko.

  Zobacz także  


Chociaż pozują wspólnie na ściankach, Ryan żartuje sobie prywatnymi fotografiami żony na Instagramie to jest coś, czego strzegą jak nic innego – to prywatność ich dzieci. Przez dwa miesiące ukrywali fakt, że ich trzecie dziecko przyszło na świat. Do praktycznie ostatnich chwil niewiele osób w ogóle wiedziało, że Blake była w ciąży z trzecim maluchem.

Wpis na Twitterze potwierdził wszystko

Wiele osób zastanawiało się, czy parze w końcu urodził się chłopczyk. W końcu Reynolds był jedynym facetem w całej, swojej babskiej drużynie.
W czwartek zdradził, przy okazji wpisu o wyborach, jakiej płci jest ich trzecie dziecko. Jest to… oczywiście dziewczynka!


W dodatku opis wszystko potwierdza, bo jak czytamy:

Chcę, by moje córki doświadczyły tego samego naturalnego placu zabaw, na którym dorastałem ja

Ciekawe jak aktor Deadpoola radzi sobie w domu, teraz już, z czterema kobietami?

Wszystko na temat:

Blake Lively Ryan Reynolds Dzieci Dziecko Show-biznes Celebryci Filmy Gwiazdy Wszystkie tagiDodaj komentarz