× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Sukces restauratorki

Restauracja Magdy Gessler dostała nagrodę Michelin!

Redakcja Pinbook | 21-11-2019 | skomentuj

Restauracja Magdy Gessler dostała nagrodę Michelin!

AKPA

Oceń


Otrzymanie słynnej gwiazdki Michelin to marzenie każdego restauratora na świecie. To prestiżowe wyróżnienie jednak zdobyć mogą tylko najlepsi z najlepszych. W Polsce taką gwiazdkę jako pierwsza otrzymała restauracja Modesta Amaro. Jednak jak się okazuje, Michelin przyznaje nie tylko gwiazdki - oprócz nich restauracje mogą dostać nagrodę w postaci od jednego do pięciu kompletów sztućców. Symbol ten oznacza poziom i jakość wystroju, obsługi lokalu oraz panującej w nim atmosfery. Takie dwa komplety sztućców zostały właśnie przyznane znanej restauracji „U Fukiera”, należącej do Magdy Gessler. Po aranżacji lokalu widać, że restauratorka włożyła w nią wiele pracy i na pewno zasłużyła na to wyróżnienie. Swoją radością podzieliła się na Instagramie:

Nagroda Michelin to najważniejsze wyróżnienie w gastronomii,,. każda Restauracja która znajduje się w przewodniku to gwarancja jakości,., smaku,,. koloru… zapachu stylu i profesjonalnej obsługi. moja Rest @u.fukiera w tym roku..,. ponownie otrzymała 2 komplety sztućców!!! efekt ciężkiej pracy mojej i całego zespołu!

  Zobacz także  


Każdy, kto był w restauracji „U Fukiera”, na pewno zgodzi się z werdyktem Michelina.

Gratulujemy!

  Zobacz także  

Wszystko na temat:

Magda Gessler Celebryci Gastronomia Warszawa