× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Kto się pojawił na czerwonym dywanie?

Tłum gwiazd na premierze filmu „Psy 3. W imię zasad”

Redakcja Pinbook | 15-01-2020 | skomentuj

Tłum gwiazd na premierze filmu „Psy 3. W imię zasad”

AKPA

Oceń


Już od piątku w polskich kinach będzie można obejrzeć długo wyczekiwaną trzecią część filmu „Psy”. 14 stycznia odbyła się uroczysta premiera filmu „Psy 3. W imię zasad”, który opowiada o dalszych losach Franza Mauera, który po latach wychodzi z więzienia. Jego oczom ukazuje się nowa Polska, w której teraz nic nie jest tak łatwe, jak było przedtem. Zmieniło się wszystko, łącznie z dawnymi zasadami gry. Mauer na wolności spotyka jednak „Nowego”, co dużo zmieni w jego dotychczasowym życiu.

  Zobacz także  


Film wyreżyserował Władysław Pasikowski, który jest także twórcą scenariusza.

Gwiazdy na premierze

Na czerwonym dywanie pojawili się oczywiście odtwórcy głównych ról – Bogusław Linda, Cezary Pazura i Marcin Dorociński. Dużym zaskoczeniem okazała się obecność córki Lindy, Aleksandry. Na ściance nie zabrakło też Sebastiana Fabijańskiego i Jana Frycza. Ponadto, na wydarzeniu pojawiły się takie gwiazdy, jak Edyta Herbuś, Marcin Gortat, Marysia Sadowska, Misiek Koterski, Karolina Szostak i Paulina Sykut-Jeżyna.

Zobacz także: "Psy 3. W imię zasad" - Franz Maurer po 25 latach wkracza w nowy świat

 

Wszystko na temat:

Gwiazdy Premiera Film Aktorzy Cezary Pazura Bogusław Linda Sebastian Fabijański Wszystkie tagiDodaj komentarz