×

Wyszukaj artykuł


Znamy potencjalnego rywala

Mini Majk znowu zawalczy w oktagonie?

Redakcja Pinbook | 06-11-2019 | skomentuj

Mini Majk znowu zawalczy w oktagonie?

Youtube

Oceń


Niedawno odbyła się gala FAME MMA 6, która okazała się wyjątkowo udanym przedsięwzięciem. Jedną z najszerzej komentowanych walk był pojedynek Mateusza „Mini Majka” Krzyżanowskiego z Markiem „Kruszwilem” Kruszelem. Obaj panowie to osobowości znane przede wszystkim z YouTube, gdzie są prawdziwymi gwiazdami. Pojedynek budził wiele kontrowersji – przypomnijmy, że Mini Majk zmaga się ze swoją karłowatością. Nie przeszkodziło mu to jednak zbudować imponującej sylwetki i zacięcie walczyć z dużo wyższym przeciwnikiem. 

  Zobacz także  


Mini Majk przegrał swój pojedynek po jednym z kopnięć Kruszwila – zyskał jednak ogromny szacunek fanów, którzy chętnie zobaczyliby go na kolejnych galach. Być może zawalczy on już na szóstej edycji gali. 

Kto zostanie przeciwnikiem Mini Majka?

Mini Majk ma 24 lata i mierzy 130 centymetrów. O jego ogromnej popularności świadczyć mogą chociażby liczby z social mediów. Jego oficjalny profil na Instagramie śledzi niemal milion osób (_minimajk). Rywalem Krzyżanowskiego może zostać inny karzeł, który także znany jest z YouTube – Mini Jack. Przyznał on, że chętnie stanąłby w ringu z niedawnym debiutantem na FAME MMA. Problemem może być jedynie o wiele niższa popularność Macieja Jaremy – jego konto _bigjack69 obserwuje około 40 tysięcy osób. Zainteresowanie walką jest jednak tak duże, że istnieje spora szansa na jej realizację.

Wszystko na temat:

Gwiazdy Fame MMA Mini Majk Wszystkie tagiDodaj komentarz