×

Wyszukaj artykuł


Szybko otarła łzy

Maffashion pocieszyła się po rozstaniu z Czarkiem? Jej nowym wybrankiem jest... Fabijański?!

Redakcja Pinbook | 06-11-2019 | skomentuj

Maffashion pocieszyła się po rozstaniu z Czarkiem? Jej nowym wybrankiem jest... Fabijański?!

AKPA

Oceń


Maffashion to nasza najsławniejsza, polska blogerka, która blogerką była zanim to było modne. Wystąpiła niedawno w kilku kampaniach m.in. dla Tezenis, a jej wizerunek można oglądać w związku z tą kampanią niemalże na całym świecie. Głośno było o niej ostatnio w związku z rozstaniem nad sushi z Czarkiem Jóźwikiem z jednego z najpopularniejszych kanałów na YouTube, ale również z powodu deptania mchu na Islandii. I znów wokół niej robi się szum…

  Zobacz także  


Internauci dopatrzyli się na InstaStories Julki, że ta dostała kwiaty od… Sebastiana Fabijańskiego.

Maffashion i Sebastian Fabijański są razem?!

Już jakiś czas temu pisały o tym portale plotkarskie. Tajemniczy informator, który podawał się za znajomego Sebastiana, opowiadał, że „Seba już długo chciał się z nią umówić”. Rzekomo byli razem na randce. Były nawet doniesienia, że widziano ich razem. Żadne z nich nie zabrało głosu w tej sprawie.

A we wtorek… Julka podzieliła się na InstaStories nagraniem, na którym „tajemniczy nieznajomy” wręcza jej bukiet różowych tulipanów, kiedy ta wysiada z samochodu. Julia zataiła jego tożsamość, ale internauci wychwycili jeden szczegół. Charakterystyczny nadruk na kurtce, który znajduje się… na kurtce Fabijańskiego, którą nosił na sobie dwa tygodnie wcześniej. Cóż za sokole oko!

Myślicie, że naprawdę są razem? Pasują do siebie?

Wszystko na temat:

Sebastian Fabijański Maffashion Celebryci Show-biznes Gwiazdy Wszystkie tagiDodaj komentarz