× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Gratka dla fanów

Dawid Podsiadło opublikował utwór „Lis” w remiksie grupy PRO8L3M

Redakcja Pinbook | 02-12-2019 | skomentuj

Dawid Podsiadło opublikował utwór „Lis” w remiksie grupy PRO8L3M

AKPA

Oceń


Dawid Podsiadło kroczy od sukcesu do sukcesu. Nie tak dawno wraz z Taco Hemingwayem zagrał na wypełnionym do ostatniego miejsca Stadionie Narodowym. Teraz wyprzedała się jego najnowsza trasa koncertowa. „Leśna trasa” to przede wszystkim pierwsza akustyczna trasa koncertowa artysty – ma ona zwiększyć świadomość dotyczącą ekologii i konieczności ochrony środowiska. Trzydzieści tysięcy biletów rozeszło się w zaledwie kilka minut – to najdobitniej świadczy o sympatii fanów.

  Zobacz także  


Niemal każdy utwór udostępniony przez Dawida Podsiadło błyskawicznie zyskuje setki tysięcy wyświetleń. Podobnie jest z najnowszym i dość nieoczekiwanym utworem, który pojawił się w internecie 28 listopada.

Dawid Podsiadło - LIS (PRO8L3M REMIX)

Fani Dawida Podsiadło mają okazję usłyszeć utwór „Lis” w nieco innej formie. Na YouTube ukazał się bowiem remiks grupy PRO8L3M, który zbiera świetne recenzje. Niecodzienne połączenie trafiło w gusta fanów, którzy czekają na więcej niespodziewanych premier:

Wszystko na temat:

Gwiazdy Dawid Podsiadło