× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Gry Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Nowy hit internetu

Jeremi Sikorski jako Ronnie Ferrari w show Polsatu

Redakcja Pinbook | 06-11-2019 | skomentuj

Jeremi Sikorski jako Ronnie Ferrari w show Polsatu

Youtube

Oceń


Ronnie Ferrari to nowa gwiazda polskiej muzyki tanecznej, która wdarła się przebojem na scenę i zyskała ogromną popularność. Oczywiście muzyk występuje pod pseudonimem artystycznym. Ronnie Ferrari to tak naprawdę Hubert Kacperski – 19-latek z Włocławka. Oprócz muzycznych hitów może się on pochwalić wzrostem – artysta mierzy aż 189 centymetrów. Muzyczny rynek podbił głównie dzięki hitowi „Ona by tak chciała” - tylko na YouTube odsłuchano go ponad 86 milionów razy. 

  Zobacz także  


Jego popularność sięga jednak daleko poza internet – jego utwory usłyszeć można też w radio i telewizji. Ostatnio widzowie usłyszeli utwór w nieco innej odsłonie.

Sikorski jak Ferrari

Nową aranżację utworu mogliśmy zobaczyć w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, który emitowany jest na antenie Polsatu. W jednym z odcinków wystąpił Jeremi Sikorski – jego wykonanie piosenki podbija internet. Materiał obejrzany został prawie 1,5 miliona razy. Sikorski jest piosenkarzem, muzykiem i aktorem – jego występ możecie obejrzeć poniżej:

Wszystko na temat:

Gwiazdy Jeremi Sikorski Ronnie Ferrari Polsat