×

Wyszukaj artykuł


Rączki całuję

Jarosław Jakimowicz i jego dziwne zachowanie w programie TVP. Co zrobił Macierewiczowi?

Redakcja Pinbook | 06-11-2019 | skomentuj

Jarosław Jakimowicz i jego dziwne zachowanie w programie TVP. Co zrobił Macierewiczowi?

AKPA

Oceń


Jarosław Jakimowicz jest polskim aktorem i przedsiębiorcą, który zasłynął ze swojego występu w programie typu reality show, który emitowany był na TV4, a który każdy dobrze zna – mowa oczywiście o „Big Brother VIP”. Zwyciężył go, a następnie został bohaterem innego reality-show o nazwie „J&J – czyli Jola i Jarek”, czyli programie w którym miał okazję występować z Jolą Rutowicz, swoją ówczesną partnerką. Można było go również oglądać w filmie „Młode Wilki”.

  Zobacz także  


Coraz częściej walczy ostatnio o uwagę w mediach wypowiadając się na różne tematy, a także pojawiając się na branżowych imprezach. Teraz głośno jest o nim w kontekście tego, co zrobił w kierunku Macierewicza wybranego nowym Marszałkiem Seniorem.

Jarosław Jakimowicz w programie „Jedziemy”

Jakimowicz był jednym z gości w programie TVP o nazwie „Jedziemy”. Jego zachowanie zaskoczyło wielu, a internauci totalnie go za to wyśmiali. Wszystko za sprawą tego, w jaki sposób zachował się w stosunku do Antoniego Macierewicza, który również był gościem oprócz aktora.

Jarosław Jakimowicz wstał ze swojego miejsca, gdy tylko dziennikarz zakończył wywiad z Macierewiczem, a następnie pełen podekscytowania uścisnął mu dłoń dziękując za… „50 lat walki o niepodległość” i „kraj, w którym żyje”.

Teraz Jakimowiczowi przyjdzie się mierzyć z jego prześmiewcami. Ale trzeba przyznać – zachowanie było co najmniej dziwne.

Wszystko na temat:

Antoni Macierewicz Jarosław Jakimowicz Celebryci TVP Polityka Politycy Show-biznes Wszystkie tagiDodaj komentarz