×

Wyszukaj artykuł


Recepta celebrytki na piękną sylwetkę

Gosia Andrzejewicz zdradziła fanom tajniki swojej nowej diety!

Redakcja Pinbook | 08-11-2019 | skomentuj

Gosia Andrzejewicz zdradziła fanom tajniki swojej nowej diety!

AKPA

Oceń


Piosenkarka Gosia Andrzejewicz pojawiła się ostatnio na konkursie piękności Mister Polski 2019. Zaskoczyła wszystkich swoją nową, powalająca sylwetką – jej pulchne kształty zostały zastąpione przez szczupłą, smukłą i jednocześnie bardzo kobiece ciało. W poście na Instagramie celebrytka nie omieszkała skomentować swojego nowego wizerunku:

Metamorfoza, którą widzicie to nie tylko 12 kg mniej i ciężka praca fizyczna z bardzo wymagającym trenerem to, także nowa fryzura i kolor, a to zawdzięczam bardzo zdolnemu styliście fryzur Jarkowi Cielniakowi @atelierjarosławcielniak oraz wizji bardzo kreatywnej i stanowczej w swych postanowieniach stylistki, która dba o najdrobniejszy szczegół. To nasze drugie wyjście i nie mogę doczekać się waszych opinii.

  Zobacz także  


Gosia Andrzejewicz może być spokojna, ponieważ do tej pory w mediach i wśród fanów pojawiły się głównie pozytywne opinie dotyczące jej nowego wyglądu.


Dieta cud?

Piosenkarka przyznaje, że jej nowa sylwetka jest efektem określonej i ściśle przestrzeganej diety. Ale dieta to nie wszystko, bo żadna dieta nie zdziała cudów bez ruchu i aktywności fizycznej. Zapytana przez reportera Jastrząb Post o motywację i przebieg metamorfozy, celebrytka wyznała:

Minus 12 kilo. Cały czas idę w dobrym kierunku. To nie było planowane, ale impulsem do tego, aby zacząć ćwiczyć, zacząć się dobrze odżywiać było to, że czułam na koncertach, że brakuje mi kondycji. Chciałam jak najwięcej energii przekazać swojej publiczności, a nie mogłam, bo ciało mnie powstrzymywało. Postanowiłam zacząć profesjonalne treningi. Mam narzucony rygor diety – musiałam odrzucić gluten, laktozę, wszystkie słodycze. Dokładnie ważyć to, co jem.

Andrzejewicz zwierzyła się również, że obawia się teraz przede wszystkim efektu jo-jo. Życzymy jej więc, żeby pokonała wszelkie pokusy i zachowała swoją nową sylwetkę, z którą bardzo jej do twarzy.

Wszystko na temat:

Celebryci Gwiazdy Zdrowie Mister Polski 2019 Wszystkie tagiDodaj komentarz