× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Życie to są chwile...

Benefis Zenka Martyniuka na TVP – wiemy kiedy się odbędzie

Redakcja Pinbook | 30-11-2019 | skomentuj

Benefis Zenka Martyniuka na TVP – wiemy kiedy się odbędzie

AKPA

Oceń


Zenek Martyniuk – niemal każdy zna jego utwory. Popularny nurt disco polo ma się w naszym kraju bardzo dobrze – muzyka taneczna i imprezowa uwielbiana jest przez miliony. Nic więc dziwnego, że król disco polo będzie miał swój benefis, który wyemitowany zostanie na antenie telewizji publicznej. Wydarzenie nie będzie jednak transmitowane na żywo – zostało nagrane wcześniej przy okazji jubileuszowych koncertów zespołu Akcent. Benefis nosi tytuł wprost zaczerpnięty z jednego z hitów gwiazdora – „Życie to są chwile”

 

  Zobacz także  


Wiemy, że benefis obejrzeć będzie można 26 grudnia. Transmisję benefisu przeprowadzi TVP 2. Rozpocznie się on o godzinie 20.00. Pierwsza część planowana jest na 20.10, druga na 21.10. Wszystko wskazuje więc na to, że cały program potrwa około 2 godzin.

Premiera filmu „Zenek”

Coraz mniej czasu zostało także do premiery filmu o Zenku Martyniuku. Do kin będziemy mogli wybrać się już 14 lutego. Przypomnijmy, że w filmie zobaczymy między innymi: Krzysztofa Czeczota,  Klarę Bielawkę, Jakuba Zająca, Jana Frycza czy Romana Gancarczyka. Reżyserem filmu   jest Jan Hryniak. 

Wszystko na temat:

Gwiazdy Disco polo Zenek Martyniuk