×

Wyszukaj artykuł


Stara miłość nie rdzewieje

Aniston i Pitt ZNOWU razem? Bawili się w swoim towarzystwie po Złotych Globach

Redakcja Pinbook | 08-01-2020 | skomentuj

Aniston i Pitt ZNOWU razem? Bawili się w swoim towarzystwie po Złotych Globach

flipboard.com

Oceń


Brad Pitt i Jennifer Aniston byli jedną z najbardziej lubianych par w Ameryce. Swoje małżeństwo tworzyli od 2000 do 2005 roku, aż do momentu kiedy gwiazdor poznał Angelinę Jolie na planie filmu „Pan i Pani Smith”. Wtedy ich małżeństwo się rozpadło. Wszyscy mówili o tym, jak bardzo przeżyła to gwiazda serialu „Friends”. Wydawało się, że Jennifer i Bradowi nie uda się NIGDY mieć po tym poprawnych relacji. Dzisiaj jest zupełnie inaczej.

  Zobacz także  


Pitt sam podkreślał przed ceremonią, że nie ma nic przeciwko „wpadnięciu” na swoją byłą żonę. I Aniston nie ma nic przeciwko byłemu ukochanemu. Czyżby stara miłość nie rdzewiała?

Pitt i Aniston razem?

O tym plotkuje się od kilku miesięcy – Hollywood ciągle stara się wywoływać tych dwoje „do tablicy”, aby potwierdzili lub zaprzeczyli. Ci nadal milczą. Ale media nie przestają – mówią, że między nimi aż iskrzy.

Teraz byli małżonkowie spotkali się na rozdaniu Złotych Globów. Kiedy Pitt odbierał statuetkę i przemawiał ze sceny, realizatorzy chętnie pokazywali Aniston i jej reakcje (jedna z nich stała się bardzo popularna – mowa o minie aktorki kiedy Pitt mówi o randkach i kobietach wokół niego).

Potwierdzeniem tego, że coś ich łączy, mają być dwa fakty: pierwszy z nich to to, że ich stoliki podczas gali sąsiadowały ze sobą. Drugi – że kiedy Aniston udała się na after party do hotelu Sunset Tower, niedługo po niej pojawił się tam Pitt. Mimo, że do wyboru było wiele imprez – wybrał tę, na której bawiła się jego była żona.

To wystarczające powody, aby twierdzić, że są razem?

Wszystko na temat:

Jennifer Aniston Brad Pitt Celebryci Show-biznes Gwiazdy Wszystkie tagiDodaj komentarz