× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Hołd dla męża

Agnieszka Woźniak-Starak przyszła na premierę filmu „Ukryta gra”

Redakcja Pinbook | 05-11-2019 | skomentuj

Agnieszka Woźniak-Starak przyszła na premierę filmu „Ukryta gra”

AKPA

Oceń


Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na premierze ostatniego filmu wyprodukowanego przez jej zmarłego tragicznie męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Mimo, że po jego śmierci wyraźnie usunęła się ze świata show-biznesu i stała się mniej aktywna w mediach społecznościowych, co jakiś czas pokazuje się publicznie na niektórych ważniejszych wydarzeniach. Z pewnością nie mogła odpuścić swojej obecności na premierze ostatniego filmu jej męża, na której pojawiła się w eleganckiej czarnej stylizacji.

  Zobacz także  


Film w reżyserii Łukasza Kośmickiego będzie można obejrzeć w kinach już od 8 listopada.

Światowe kino

W rolach głównych występują w międzynarodowym składzie Bill Pullman, Robert Więckiewicz, Lotte Verbeek, James Bloor i Aleksiej Sieriebriakow. Oficjalna i uroczysta premiera filmu odbyła się 4 listopada w Złotych Tarasach w Warszawie. Podczas premiery miał miejsce wzruszający hołd oddany zmarłemu 18 sierpnia 2019 r. producentowi Piotrowi Woźniakowi-Starakowi – zaprezentowano fragmenty jego najważniejszych filmów, takich jak „Bogowie” i „Sztuka kochania”.

Wszystko na temat:

Agnieszka Woźniak-Starak Piotr Woźniak-Starak Kino Filmy Premiery filmów 2019 Celebryci Wszystkie tagiDodaj komentarz