× Biznes i Praca Dom i Ogród Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kultura i Rozrywka Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Wiadomości Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


  Gwiazdy  

Plotki z życia gwiazd i celebrytów. Zdjęcia, Instagram i Facebook oraz Twitter

Nie oszukujmy się - większość z nas lubi sobie czasem przeczytać pikantne plotki z życia gwiazd. Interesuje nas życie muzyków, aktorów, piosenkarek czy sportowców. Chcemy wiedzieć co dzieje się u celebrytów - nawet, jeśli to są sprawy dość błahe. Dzięki niektórym wiadomościom z życia gwiazd czujemy się tak, jakbyśmy byli ich bliżej. Jedne nas bawią, inne bulwersują, a jeszcze inne cieszą.

Dla niektórych może być to forma relaksu - nie ma to jak poczytać o swojej ulubionej gwieździe i zostawić jej miły komentarz. Inni postępują wręcz odwrotnie. Niezależnie jednak od tego, jakie są twoje intencje wobec danej osoby to sprawdź, co możesz u nas znaleźć.

Zdjęcia, filmiki i profile gwiaz, modelek, aktorów

Na Pinbook.pl pojawiają się codziennie nowe, pikantne plotki i wiadomości o gwiazdach: zarówno rodzimych, jak i zagranicznych. Możecie zapoznać się z tym, co robią, jakie są, co kiedy powiedziały, jak się ubrały. Piszemy również o zwycięzcach największych programów rozrywkowych w polskiej telewizji. Jesteś zainteresowany celebrytami? Zapraszamy na nową porcję plotek, informacji i wiadomości z życia gwiazd.