× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Wiedźmin 3: Dziki Gon | online | download

Redakcja Pinbook | 05-09-2019 | skomentuj

Wiedźmin 3: Dziki Gon | online | download

youtube.com

Oceń


Wiedźmin 3: Dziki Gon to niezaprzeczalnie jedna z najlepszych gier w historii, która według wielu jest niedoścignionym do dziś wzorcem RPG i gry akcji. Na jej sukces złożyło się wiele czynników – ogromny otwarty świat, piękna grafika, głębia fabularna, świetnie napisane postaci, setki angażujących zadań i ciekawe uniwersum. Już dwie pierwsze części dały poznać się jako produkcje co najmniej dobre – to jednak popularna „trójka” wyznaczyła nowe standardy i wskazała kierunek rozwoju współczesnych gier komputerowych. Warto w tym miejscu wspomnieć o Andrzeju Sapkowskim – twórcy książkowego uniwersum Wiedźmina. Sam autor jednak dość niechętnie odnosi się do gier inspirowanych jego twórczością. Fani białowłosego wojownika mogą też liczyć na ekranizację przygód ulubionego bohatera – tą najciekawszą zajął się Netflix. 

  Zobacz także  


Gdzie pobrać grę Wiedźmin 3: Dziki Gon?

W Wiedźmina 3 nie zagramy za darmo – nie znaczy to jednak, że zakupienie polskiej produkcji wiąże się z ogromnymi mieszkami. Tytuł kupimy w edycji gry roku nawet za około 45 złotych. Szczególnie tanio jest wówczas, gdy decydujemy się na dystrybucję cyfrową. Zakupiony w ten sposób klucz możemy aktywować na Steam, GOG (PC), PlayStation i Xbox. Gra niedługo zadebiutuje też na konsoli Nintendo Switch. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji eksplorować wyjątkowego świata – najwyższa pora dać się porwać wirtualnej rozrywce. 

Sprawdź również - FIFA 19 | online | download

Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz