× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Warface – wymagania sprzętowe

Redakcja Pinbook | 15-07-2019 | skomentuj

Warface – wymagania sprzętowe

polygon.com

Oceń


Warface swoją premierę na PC miała w 2012 roku. Jest to typowa strzelanka, która nacisk stawia na grę multiplayer. Jej dystrybucja opiera się na modelu free to play, w związku z tym każdy może ją pobrać na swój komputer zupełnie bezpłatnie. Rozgrywka pozwala głównie na rozgrywkę PvP, w której sprawdzimy swoje umiejętności na tle innych graczy, mam też jednak możliwość uczestniczenia na wirtualnym polu bitwy w misjach PvE. Gra dostępna jest na niemal wszystkich najpopularniejszych platformach – zagramy w nią na Xboxie One, 360, PlayStation 4 i oczywiście na PC. Jakie wymagania powinniśmy spełnić, aby cieszyć się płynną rozgrywką?

  Zobacz także  


Minimalne wymagania:

Aby uruchomić grę na naszym pececie nie musimy mieć najnowszego sprzętu. W tym przypadku zaletą gry jest jej wiek, wydana kilka dobrych lat temu produkcja będzie działać płynnie nawet na słabszych urządzeniach. Wymagania minimalne, które należy spełnić to:

System: Windows XP lub Windows Vista;
Procesor: Intel lub AMD (dwurdzeniowy 2.0 GHz);
Pamięć RAM: 1 GB;
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 8600 GT 256 MB lub AMD ATI Radeon X1950 256 MB;
DirectX: Wersja 9.0c;
Miejsce na dysku: 9 GB.

  Zobacz także  


Rekomendowane wymagania:

Oczywiście mamy możliwość cieszenia się także wszelkimi możliwościami, które daje nam gra w sytuacji, w której dysponujemy nieco mocniejszym sprzętem. Wymagania rekomendowane różnią się jednak dość mocno od minimalnych. Aby uruchomić grę na najwyższych ustawieniach musimy uzbroić się w: 

System: Windows 7, Windows 8 lub Windows 10;
Procesor: Intel Core 2 Duo seria E6 lub AMD Athlon 64 X2 6400+;
Pamięć RAM: 2 GB;
Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9600GT 512 MB lub AMD Radeon HD 4830 512 MB;
DirectX: Wersja 9.0c;
Miejsce na dysku: 9 GB.
Wszystko na temat:

Wszystkie tagiDodaj komentarz