×

Wyszukaj artykuł

Polska hybryda gatunków

Total Tank Simulator – wymagania sprzętowe i kody

Redakcja Pinbook | 23-07-2020 | skomentuj

Total Tank Simulator – wymagania sprzętowe i kody

Materiały promocyjne gry

OceńGry komputerowe w ostatnich latach nadal potrafią zaskoczyć graczy ciekawymi połączeniami i miksami gatunków. W tyle nie stoją w tym aspekcie także polskie gry, które potrafią zaoferować różnorodną rozgrywkę i znakomitą grywalność. 22 maja 2020 roku zadebiutowała gra Total Tank Simulator, która jest miksem gry strategicznej i zręcznościowej. Produkcja zabiera nas w realia drugiej wojny światowej, podczas której naprzeciw siebie stają maszyny pancerne i czołgi. Gracz ma możliwość samodzielnego rozstawienia jednostek i kontrolowania ich poczynań na wirtualnym polu bitwy. Bitwy prowadzone są na ogromną skalę – pokierować możemy czołgami, samolotami czy snajperami. Najmniejszy błąd może doprowadzić do porażki, a nawet największa przewaga może zostać zaprzepaszczona przez nieudolne dowództwo. 

  Zobacz także  


W chwili powstawania tego tekstu za grę na Steamie trzeba zapłacić około 70 złotych. Przed zainwestowaniem w grę warto jednak sprawdzić jej wymagania sprzętowe, które także znajdują się na stronie produkcji na platformie Steam. Gra nie jest zbyt obciążająca dla komputera i z jej uruchomieniem nie powinny mieć problemów nawet kilkuletnie sprzęty.

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7
Procesor: Intel Core i5-7600K
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVidia 960
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 3 GB dostępnej przestrzeni

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core i5-8600K
Pamięć: 16 GB RAM
Karta graficzna: NVidia 1060
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 3 GB dostępnej przestrzeni

Źródło: Steam

Kody

W grze nie użyjemy kodów – w internecie znaleźć można jednak trainery, które wpłynąć mogą na rozgrywkę. Warto jednak pamiętać, że mogą one psuć zabawę płynącą z rozgrywki. 

A może szukasz ciekawego filmu do obejrzenia? Polecamy produkcje Tedi i mapa skarbów, Wszystko o Stevenie i Tarzan. Król dżungli.


Wszystko na temat:

Gry Wymagania sprzętowe Kody do gier Wszystkie tagiKomentarze: