×

Wyszukaj artykuł

Ciekawe RPG akcji w kosmosie

The Outer Worlds – wymagania sprzętowe i kody

Redakcja Pinbook | 29-05-2020 | skomentuj

The Outer Worlds – wymagania sprzętowe i kody

Materiały promocyjne gry

OceńCzy współczesnego gracza da się czymś  jeszcze zaskoczyć? Jaka produkcja jest w stanie wnieść na rynek oczekiwany powiew świeżości? Okazuje się, że bardzo często pojawiają się gry, które proponują nam zupełnie nową mechanikę, zasady zabawy czy fabułę, która przyciąga nas do ekranu na długie godziny. Jedną z takich produkcji jest The Outer Worlds – połączenie strzelanki i RPG akcji, które przenosi nas w kosmiczne realia. Nasz protagonista przez przypadek ląduje na odległym krańcu galaktyki i szybko okazuje się, że może mieć on wpływ na rozgrywki między frakcjami i walczącymi ze sobą stronnictwami. Gracz ma spore pole do samodzielności – jej grywalność opiera się zaś na dynamicznej akcji, atrakcyjnej oprawie audiowizualnej i nieprzytłaczającej fabule, która jednak potrafi zainteresować. Za grę odpowiedzialne jest Studio Obsidian, które znane jest chociażby z Pillars of Eternity.

  Zobacz także  


Przed zakupieniem i pobraniem gry warto oczywiście sprawdzić jej wymagania sprzętowe. Nie należą one do najwyższych – uruchomienie produkcji na najwyższych detalach może jednak nieco spowolnić nasz komputer. 

Minimalne wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 7 SP1 (w wersji 64 bitowej)
Procesor: Intel Core i3-3225 lub AMD Phenom II X6 1100T
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 650 Ti lub AMD Radeon HD 7850
Pamięć RAM: 4 GB
Dysk twardy: 40 GB

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

System operacyjny: Windows 10 (w wersji 64 bitowej)
Procesor: Intel Core i7-7700K lub Ryzen 5 1600
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) lub AMD Radeon RX 470
Pamięć RAM: 8 GB
Dysk twardy: 40 GB

Kody

Twórcy nie zaimplementowali w grze możliwości używania tradycyjnych kodów. Rozgrywkę ułatwić sobie można jednak trainerami, które bez problemu znaleźć można w sieci. Przed skorzystaniem z nich warto jednak pamiętać, że mogą one zepsuć nam zabawę lub zapisy gry. 

Masz ochotę rozerwać się przy filmie? Nie masz pomysłu na ciekawy tytuł? Skorzystaj z naszych komediowych propozycji - polecamy filmy Juliusz, Lepiej późno niż później i Ostatni klaps.


Wszystko na temat:

Gry Wymagania sprzętowe Kody do gier Wszystkie tagiKomentarze: