× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Zostań lekarzem!

Gry szpital – najlepsze gry szpitalne w przeglądarce online na Pinbook.pl

Redakcja Pinbook | 15-07-2019 | skomentuj

Gry szpital – najlepsze gry szpitalne w przeglądarce online na Pinbook.pl

Fotografia poglądowa

Oceń


Zagraj w nasze darmowe gry szpital i wciel się w role lekarzy specjalistów. 

Operacje, zabiegi, reanimacje i hospitalizacje – to właśnie główne zajęcia pracowników służb medycznych. To bardzo ciężki kawałek chleba. W ich rękach spoczywa zdrowie, a często i życie innych ludzi. Przekonaj się na własnej skórze o tym jaki to wymagający zawód.

Przeprowadź operację wymiany stawu kolanowego. Wszczep nowoczesną protezę pacjentowi, by odzyskał sprawność w nogach. Przygotuj się! Skalpel w dłoń! Po udanej operacji zszyj kolano i zadbaj o jak najlepsza rekonwalescencję pacjenta. Monitoruj jego funkcje życiowe, doglądaj kolana aby mieć pewność, że wykonałeś dobrze swój odpowiedzialny fach. 

Praca w szpitalu to nie tylko wykonywanie skomplikowanych operacji i przeszczepów. To również zarządzanie pracą całej placówki. Nie tylko lekarze mają bardzo odpowiedzialne zajęcie. Ordynator to ktoś, kto musi zadbać o sprawne działanie całej placówki i jej rozwój. Mądre inwstowanie, szkolenie kadr i zakup nowego sprzętu medycznego. Spróbuj swoich sił również w tej dziedzinie. Tutaj dopiero trzeba się nakombinować!

Potrzebujesz więcej adrenaliny? Zostań ratownikiem medycznym w jednej z wielu gier szpital online. Zasiądź za kółkiem karetki pogotowia lub śmigłowca ratowniczego i pędź tak jak szybko możesz prosto do wzywających pomoc. Liczy się każda sekunda, kiedy poszkodowany musi być reanimowany! Sprawdź czy wytrzymasz stres i poradzisz sobie z misją ratowania ludzkiego życia!

 

 

 

 

  Zobacz także  






Wszystko na temat:

Gry Gry przeglądarkowe Wszystkie tagi



Dodaj komentarz