× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Przeładuj i strzelaj

Gry strzelanki online w przeglądarce. Najlepsze i najnowsze strzelanki znajdziesz na Pinbook.pl

Redakcja Pinbook | 15-07-2019 | skomentuj

Gry strzelanki online w przeglądarce. Najlepsze i najnowsze strzelanki znajdziesz na Pinbook.pl

Fotografia poglądowa

Oceń


Wybierz broń, załaduj magazynek, odbezpiecz i strzel

Sprawdź się jako strzelec wyborowy lub zagraj w pełne akcji gry z kategorii strzelanki online bez rejestracji i instalowania. Duża część gier stawia na dynamiczną rozgrywkę, która przepełniona jest akcją i wymaga od gracza świetnej koordynacji i refleksu. Nie inaczej jest w tym przypadku. Strzelanki online to świetny sposób na odreagowanie stresu i chwilowe zapomnienie o codziennych obowiązkach. Wybierając tą kategorię liczyć możemy na spektakularne strzały, które nierzadko wymagają od nas stalowych nerwów i dobrego przygotowania. Sam zdecyduj jaką bronią chcesz się posługiwać. Możesz być cichym zabójcą operującym pistoletem z tłumikiem, żołnierzem, którego orężem jest karabin maszynowy, lub snajperem, cichym i zabójczo skutecznym obserwatorem pola walki. Arsenał i decyzja stoją przed Tobą otworem.

Strzelanki online. Zagraj w najlepsze gry

Dlaczego ludzie uwielbiają strzelanki? Powodów jest co najmniej kilka. Przede wszystkim stawiają na dynamikę rozgrywki. Nawet jeśli gra ma charakter skradanki czy elementy strategii – musimy trzymać nasze nerwy na wodzy, fałszywy ruch to śmierć naszej postaci. Udowodnij, że jesteś strzelcem wyborowym, któremu nieobce najtrudniejsze wyzwania i najgroźniejsze akcje. Daj się porwać wirowi szaleństwa i walcz z siłami zła lub zostań żołnierzem, który gotowy jest oddać życie w imię ideałów. Pamiętaj, że mimo wszystko to tylko gra, która przede wszystkim ma dostarczać rozrywki. Wybierz styl gry i strzelankę, która najbardziej odpowiada Twoim upodobaniom. Wybór nie jest mały – niemal codziennie pojawiają się gry, które pozwolą Ci wypróbować broń palną na tysiącach wirtualnych pól walki. Nie czekaj i wskocz w wir wydarzeń i… pamiętaj o amunicji. 

 

  Zobacz także  


Wszystko na temat:

Gry Gry przeglądarkowe