× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Ugaś płomienie!

Gry strażackie w przeglądarce - walcz z żywiołem w najlepszych grach online na Pinbook.pl

Redakcja Pinbook | 15-07-2019 | skomentuj

Gry strażackie w przeglądarce - walcz z żywiołem w najlepszych grach online na Pinbook.pl

Fotografia poglądowa

Oceń


 

Dowiedz sie jak wygląda praca strażaka od podszewki dzięki grom strażackim online na Pinbook.pl

Strażacy to niewątpliwie wielcy bohaterzy. Każdego dnia na całym świecie strażacy ratują życie tysięcy ludzi, którym zagraża nieokiełznany żywioł ognia. Zostań strażakiem już dziś, grając w najlepsze gry przeglądarkowe.
Przekonaj się na własnej skórze jak ciężko ugasić płonący supermarket. Przyjmij wezwanie jako dyspozytor, po czym zjedź wraz z całą drużyną na rurze do garażu ciężarówek strażackich. Siądź za sterami największych pojazdów strażaków i pędź przez miasto na sygnale. Dotrzyj na czas i ugaś ogień nim dokona wielkich zniszczeń. Uratuj życie cywilów i zostań bohaterem! 

Gry strażackie online to nie lada wyzwanie dla tych, którym wydaje się, że praca strażaka jest przyjemna. Walcz z czasem, stresem i wieloma wyzwaniami, które stają na przeszkodzie w pracy strażaka. Przekonaj sie na własnej skórze, co to znaczy kiedy liczą się sekundy by uratować własne życie i zostań bohaterem.
Siądź za sterami wielkich ciężarówek, helikopterów i samolotów strażackich aby uchronić świat przed niszczycielskim płomieniem. Gaszenie pożarów lasu i ratowanie uwięzionych ludzi to również zadania strażackich sił specjalnych.

Bądź przygotowany na wszystko i graj w darmowe gry strażackie w przeglądarce!

  Zobacz także  


Wszystko na temat:

Gry Gry przeglądarkowe