×

Wyszukaj artykuł

Wybierz swoją stronę mocy!

Gry Star Wars – najlepsze gry w świecie Gwiezdnych Wojen na Pinbook.pl

Redakcja Pinbook | 15-07-2019 | skomentuj

Gry Star Wars – najlepsze gry w świecie Gwiezdnych Wojen na Pinbook.pl

Fotografia poglądowa

OceńDawno, dawno temu w odległej galaktyce…

Najpopularniejsze uniwersum Science – Fiction czeka na Ciebie w najlepszych grach online Star Wars na przeglądarkę. Przemierzaj bezkresny kosmos wchodząc w hiperprzestrzeń wraz z załogą kultowych, filmowych statków kosmicznych. Sokół Millenium, Falcon X, Superniszczyciel Typu Mega i wiele innych czeka na Ciebie w flotach Galaktycznego Imperium i Sił Mocy. 

Weź udział w obronie Coruscant i opowiedz się po stronie rycerzy Jedi lub przejdź na ciemną stronę mocy Dartha Vadera. Możliwości masz dwie, wybierz mądrze bo od tego zależą twoje ostateczne losy. Rozpocznij grę już teraz i zdecyduj kim chcesz być. Wciel się w bohatera historii lub stwórz swoją własną postać. Nadaj jej imię i w pełni spersonalizuj. Chcesz być rycerzem Jedi, Czarnym Rycerzem, a może żołnierzem galaktycznych sił? Wypróbuj każdą postać i przekonaj się czy lepiej czujesz się w ludzkiej skórze, czy jednak jako kosmita? Naucz się posługiwać laserowymi karabinami i miotaczami plazmy. Rozwiń swój fechtunek i dojdź do perfekcji we władaniu mieczem świetlnym – tradycyjną, zabójczą bronią Rycerzy Mocy

Najlepsze gry online Star Wars czekają na Ciebie w stu różnych tytułach na naszej stronie. Poczuj na własnej skórze obecność jasnej i ciemnej strony mocy. Po której stronie tego odwiecznego boju opowiesz się? A może chcesz przekonać się, do którego ugrupowania należą twoi znajomi? Zaproś ich do wspólnej gry w trybie multiplayer online i hot seat!

  Zobacz także  Wszystko na temat:

Gry Gry przeglądarkowe Wszystkie tagiKomentarze: