× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Hej dzieci jeśli chcecie...

Gry smerfy – najlepsze gry online z niebieskimi smerfami w przeglądarce na Pinbook.pl

Redakcja Pinbook | 15-07-2019 | skomentuj

Gry smerfy – najlepsze gry online z niebieskimi smerfami w przeglądarce na Pinbook.pl

Fotografia poglądowa

Oceń


Najlepsze smerfne przygody przeżyjesz w dziesiątkach gier online na naszym serwisie.

Hej dzieci, jeśli chcecie zobaczyć smerfów las, przed ekran dziś zapraszam was! Tak zaczyna się każdy odcinek uwielbianej przez najmłodszych (i nie tylko!) animowanej bajki. Jej główni bohaterowie to małe niebieskie stworki mieszkające w magicznej wiosce smerfów. Papa Smerf, Smerferka, Smerf Ważniak i Osiłek – to nasi ulubieni bohaterowie tego świata. 

Uważaj na Gargamela! Okrutny i zły czarodziej poluje bezustannie na małe smerfy. Jego złe zamiary i paskudny charakter to coś czego niebieskie stworki muszą się naprawdę obawiać. Pomóż im uchronić się przed groźnym czarodziejem i jego wrednym kotem Klakierem. Weź udział w najsmerfniejszych przygodach wraz znanymi z bajki postaciami i odkryj wspaniały świat smerfów. Przepełniony magią i niezwykłymi postaciami las to dom naszych małych przyjaciół. 

Pomóż im w budowie wioski i spraw, by pozostała nie do odnalezienia. Weź udział w magicznych eksperymentach mądrego Papy Smerfa i poznaj niesamowity świat.  Smerfna wyobraźnia nie zna granic. Wymyśl jak dopiec Gargamelowi i jego złośliwemu kocisku. Odpędź ich od niecnych zamiarów, by smerfy, zamiast martwić się o swój los mogły zająć się tym co wychodzi im najlepiej, czyli zabawą.
Smerfetka to jedyna dziewczyna w całej wiosce, uwielbia się stroić, a ty możesz jej w tym pomóc. Wybierz najładniejszą sukienkę dla niebieskiej smerfki i dobierz dodatki tak, aby wyglądała jak najlepiej i poprawiała humor wszystkim smerfom!

 

  Zobacz także  


Wszystko na temat:

Gry Gry przeglądarkowe Wszystkie tagiDodaj komentarz