× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Bij rekordy skoczni!

Ski Jumping online. Zagraj w darmowe skoki narciarskie na Pinbook.pl

Redakcja Pinbook | 15-07-2019 | skomentuj

Ski Jumping online. Zagraj w darmowe skoki narciarskie na Pinbook.pl

Fotografia poglądowa

Oceń


Zimowe zawody skoków narciarskich przyciągają niezmiennie przed telewizory tysiące widzów. Wciąż żyjące wśród Polaków zainteresowanie tą dyscypliną sportową ma wiele powodów, z których niezaprzeczalnie najważniejszym są liczne sukcesy naszych rodaków w skokach. Nic więc dziwnego, że wielu z nas chce stać się legenda skoczni. Umożliwiają to darmowe gry przeglądarkowe, które umożliwiają zagranie w wieczne żywe Ski Jumping online. Nie musimy instalować żadnego dodatkowego oprogramowania – wystarczy, że znajdziemy tytuł, który spełnia nasze oczekiwania, przypniemy wirtualne narty i zameldujemy się na szczycie rozbiegu. Największe emocje budzą oczywiście najdalsze skoki, które staną się naszym udziałem na skoczniach mamucich.

Skoki narciarskie gra online

Wiele gier oferuje możliwość sprawdzenia się jako skoczek narciarski. Prostsze produkcje dają możliwość wyboru obiektu i oddawania na nim skoku wielokrotnie, aby wypracować sobie własny styl i technikę. Dzięki temu oddajemy coraz dłuższe skoki. Bardziej rozbudowane produkcje zmuszają gracza do zwracania uwagi na wiatr i moment wybicia zawodnika z progu. Dodatkowo mamy możliwość prowadzenia kariery jako zawodowiec. Będziemy brali udział w turniejach znanych z telewizyjnych relacji. Jeśli sprostamy wszelkim wyzwaniom na końcu czeka na nas trofeum za cały sezon świetnych skoków. Jest to nie lada gratka, szczególnie dla miłośników tego zimowego szaleństwa. Przypomnijmy, że zagrać w ski jumping online można całkowicie za darmo. Gry przeglądarkowe nie wymagają też instalacji dodatkowego oprogramowania na naszym komputerze. 

  Zobacz także  


Wszystko na temat:

Gry Gry przeglądarkowe