× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Rajdy i wyścigi!

Gry samochodowe online. Darmowe samochodówki i gry rajdowe na Pinbook.pl

Redakcja Pinbook | 15-07-2019 | skomentuj

Gry samochodowe online. Darmowe samochodówki i gry rajdowe na Pinbook.pl

Fotografia poglądowa

Oceń


Jedną z najpopularniejszych kategorii gier w internecie są gry samochodowe. Wielu graczy ceni sobie możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w wyścigach samochodowych i prowadzeniu rozmaitych pojazdów. Darmowe gry online proponują całą gamę gier związanych z motoryzacją. Najpopularniejszą formą są oczywiście wyścigi. Gry proponują możliwość uczestniczenia w wyścigach miejskich i terenowych z użyciem różnego typu pojazdów. Dla lubujących się w mniejszej dynamice jazdy powstały tytuły, w których liczy się precyzja ruchów – np. symulatory parkowania. Fanów majsterkowania mogą zaskoczyć tytuły pozwalające na naprawę zepsutych aut lub ich tuning. Jak widać możliwości jest mnóstwo, a najlepsze gry samochodowe niezauważalnie pochłaniają godziny z naszego czasu. 

Darmowe samochodówki w przeglądarce

Większość gier proponuje jazdę na czas, w której określony odcinek musimy przejechać w możliwie najkrótszym czasie. Część z nich stawia jednak na rozgrywkę wieloosobową – wówczas możemy rywalizować o najlepsze wyniki ze znajomymi lub ludźmi z całego świata. Nadaje to grom tego typu dodatkowego uroku. Gry samochodowe online rzadko stawiają na rozwinięte światy i fabułę rozgrywki. Wynagradzają to jednak w pełni dynamiczną rozgrywką, w której liczy się przede wszystkim nasz refleks i czas reakcji na zdarzenia z ekranu urządzenia, na którym oddajemy się tej niezobowiązującej rozrywce. Ich zróżnicowany poziom trudności pozwala na satysfakcjonującą rozgrywkę niezależnie od wieku – szeroka oferta darmowych samochodówek powinna zadowolić każdego i spełnić pokładane w nich oczekiwania. Warto spróbować w nich swoich sił, szczególnie, że nie wiąże się to z koniecznością pobierania jakiegokolwiek dodatkowego oprogramowania na dysk naszego komputera. 

  Zobacz także  


Wszystko na temat:

Gry Gry przeglądarkowe Wszystkie tagiDodaj komentarz