×

Wyszukaj artykuł

Nowe szaty króla?

Remake gry Mafia – kiedy premiera odświeżonej gry?

Redakcja Pinbook | 14-05-2020 | skomentuj

Remake gry Mafia – kiedy premiera odświeżonej gry?

Materiały promocyjne gry Mafia

OceńGry komputerowe są dziś ogromną gałęzią przemysłu rozrywkowego, który potrafi zapewnić setki godzin świetnej zabawy miłośnikom wirtualnej zabawy. Wśród dziesiątek tytułów znajdziemy zarówno hitowe nowości, jak i kultowe już klasyki. Czasem jednak najnowsze technologie i klasyczne gry idą ze sobą w parze i tworzą symbiozę, która wywołuje wypieki na twarzy – zwłaszcza u starszych graczy, którzy zdarli niejedną klawiaturę na klasykach. Niedawno gruchnęła wiadomość, na którą czekały tysiące graczy i wydaje się, że dostali więcej, niż się spodziewali. 

  Zobacz także  


To już potwierdzone – doczekaliśmy się informacji o remake’u kultowej już pierwszej części Mafii. Co więcej, gra gra ukaże się już za kilka miesięcy i zaprezentuje nam tytuł w odświeżonej odsłonie.

Remake Mafii

Gracze od pewnego czasu spodziewali się remake’u gry Mafia 1. Duża część społeczności liczyła na odświeżenie tekstur bądź częściowe przemodelowanie tytułu. W sklepie Microsoft znalazła się jednak zakładka produktowa  Mafia: Definitive Edition. Gra ma być gruntownie odnowionym tytułem, którego ponadczasowa fabuła i klimat zostaną przeniesione we współczesne realia technologiczne. Fabuła jedynki ulegnie rozszerzeniu i rozbudowaniu – dodatkowo usłyszymy też kultową już muzykę. Gra na screenach i w trailerze prezentuje się niesamowicie. Warto dodać także, że odnowiona zostanie cała trylogia. Kiedy premiera? Okazuje się, że gra zadebiutuje równo 18 lat po debiucie swojego pierwowzoru – w odświeżoną Mafię zagramy więc 28 sierpnia 2020. Gra dostępna będzie na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC. 

Mafia – zwiastun zremasterowanej trylogii


Wszystko na temat:

Gry Zapowiedź Wszystkie tagiKomentarze: