Gry Traktory- najlepsze gry i traktory online na przeglądarkę na Pinbook.pl

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 15-07-2019

ocena: 0     skomentuj

Zagraj w najlepsze gry i poprowadź największe traktory online!

Agrokultura to twoja natura? Co w duszy gra fanom wsi? Oczywiście klekot silnika diesla w traktorze. Jeśli uwielbiasz wiejskie klimaty, a twój ulubiony samochód to Ursus c60 to trafiłeś idealnie. Zasiądź za sterami najlepszych rolniczych maszyn i dopasuj akcesoria, którymi będziesz wykonywał swoją pracę. Podczep pług i zaoraj pole, na którym widzisz w przyszłości plony. Jaki jest kolejny krok? Oczywiście bronowanie! Zmień doczepkę i wyrównaj coś przeorał. Kiedy już to zrobisz zabierz się za zasiewy. Przemyśl to dobrze, nie każda roślina wyrośnie na każdym polu. Przemyśl jakie są zapotrzebowania rynku i dokonaj mądrego wyboru. Kiedy już wiesz co siać, przystąp do pracy. Podłącz nowoczesny siewnik i ruszaj w pole! Cały dzień pracy za tobą. Co dalej?

Pozostało już tylko nawadnianie, ale nie będziesz przecież chodził z konewką. Zarobione na sprzedaży zeszłorocznych plonów pieniądze przeznacz na wybudowanie automatycznego systemu nawadniającego. Nie pozwól by twoje siewy poszły na marne. Opracuj nowoczesną technologię uprawy i powiększaj swoje plony. Powiększ swój park maszynowy i najmuj nowych pracowników, by twoje traktory pracowały bezustannie i zarabiały na twój sukces. Uważasz, że nawet traktor może być wyjątkowy? Świetnie!
Wybierz swój ulubiony model i spersonalizuj go pod siebie by nawet w ciężkiej pracy wyróżniać się na tle innych maszyn. Wyraź siebie w pożyteczny sposób grając w najlepsze gry online traktory w trybie pojedynczym lub zaproś przyjaciół do wspólnej orki przez internet!

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage