Gry szpital – najlepsze gry szpitalne w przeglądarce online na Pinbook.pl

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 15-07-2019

ocena: 0     skomentuj

Zagraj w nasze darmowe gry szpital i wciel się w role lekarzy specjalistów. 

Operacje, zabiegi, reanimacje i hospitalizacje – to właśnie główne zajęcia pracowników służb medycznych. To bardzo ciężki kawałek chleba. W ich rękach spoczywa zdrowie, a często i życie innych ludzi. Przekonaj się na własnej skórze o tym jaki to wymagający zawód.

Przeprowadź operację wymiany stawu kolanowego. Wszczep nowoczesną protezę pacjentowi, by odzyskał sprawność w nogach. Przygotuj się! Skalpel w dłoń! Po udanej operacji zszyj kolano i zadbaj o jak najlepsza rekonwalescencję pacjenta. Monitoruj jego funkcje życiowe, doglądaj kolana aby mieć pewność, że wykonałeś dobrze swój odpowiedzialny fach. 

Praca w szpitalu to nie tylko wykonywanie skomplikowanych operacji i przeszczepów. To również zarządzanie pracą całej placówki. Nie tylko lekarze mają bardzo odpowiedzialne zajęcie. Ordynator to ktoś, kto musi zadbać o sprawne działanie całej placówki i jej rozwój. Mądre inwstowanie, szkolenie kadr i zakup nowego sprzętu medycznego. Spróbuj swoich sił również w tej dziedzinie. Tutaj dopiero trzeba się nakombinować!

Potrzebujesz więcej adrenaliny? Zostań ratownikiem medycznym w jednej z wielu gier szpital online. Zasiądź za kółkiem karetki pogotowia lub śmigłowca ratowniczego i pędź tak jak szybko możesz prosto do wzywających pomoc. Liczy się każda sekunda, kiedy poszkodowany musi być reanimowany! Sprawdź czy wytrzymasz stres i poradzisz sobie z misją ratowania ludzkiego życia!

 

 

 

 

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage