Gry Psy – Najlepsze gry online z psiakami, dostępne za darmo w przeglądarce na Pinbook.pl

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 15-07-2019

ocena: 0     skomentuj

Razem ze mną kundel bury, penetruje wszystkie dziury...

Któż z nas nie poznał tej piosenki w przedszkolu lub podstawówce. Wszyscy kochamy te czworonożne włochate zwierzaczki. Pieski to najsympatyczniejsze stworzenia na ziemi i wszyscy się z tym na pewno zgodzimy! Te inteligentne bestie są również najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Tak głosi ludowa mądrość i trudno nam się z tym nie zgodzić. 

Jeśli tak jak my, kochasz wszystkie psy – koniecznie zagraj w nasze najlepsze gry psy online na przeglądarkę!

Setki różnych gier z czworonożnymi pociechami czekają na Ciebie. Zostań psim fryzjerem i zadbaj by wszyscy milusińscy mieli pięknie przyciętą, błyszczącą sierść. Zostań mistrzem tresury i zdobywaj nagrody na psich wybiegach. Dbaj o swojego pupila, karm go i zapewniaj mu jak najlepsze warunki, a on odpłaci Ci się dozgonną przyjaźnią. Kupuj mu najróżniejsze smakołyki i nagradzaj za posłuszeństwo. Rzucaj mu freezbie, naucz go aportowania i innych komend. Wychowaj psa od szczeniaczka by już zawsze był twoim najwierniejszym przyjacielem. Po udanej zabawie zadbaj o to by zjadł dobry posiłek i nabrał energii na kolejny dzień zabawy.
Oczywiście, nie samą zabawą żyje pies. Po dzikich harcach na podwórku należy pamiętać o higienie. Wykąp i wyczesz swojego pupila, aby jego sierść nie przestała połyskiwać a z jego pyszczka nie zniknęło zadowolenie. Pochwal się znajomym swoim wirtualnym psem i wyjdźcie razem na spacer w trybie multiplayer online. Najlepsze gry psy online czekają na Ciebie na Pinbook.pl

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage