Gry monster truck – najlepsze darmowe gry online monster truck na Pinbook.pl

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 15-07-2019

ocena: 0     skomentuj

Wypróbuj największe maszyny do demolki na świecie - gry Monster Truck na Pinbook.pl

Monster Trucki to olbrzymie samochody przerobione tak by siać zniszczenie! Wysokie na kilka metrów zawieszenia i olbrzymie koła, którym nic nie stoi na przeszkodzie. Monster truck przejedzie po wszystkim i zostawi za sobą tylko kupkę gruzu. Jeśli uwielbiasz olbrzymie ciężarówki, koniecznie zagraj w nasze gry Monster Truck na przeglądarkę. Całkowicie za darmo możesz wejść do kabiny swojego wymarzonego pojazdu. Wybierz kształt nadwozia i jego kolor, dopasuj koła i zawieszenie oraz zainwestuj w tuning silnika. Wszystko po to by uzyskać jak największą moc i poradzić sobie z coraz większymi wyzwaniami jakie szykują dla Ciebie gry online Monster Truck.

Totalna demolka na arenie, tory przeszkód na bezdrożach, walki samochodów, a może ewolucje kilkanaście metrów nad ziemią? To ty decydujesz co będziesz robił swoją olbrzymią ciężarówką. Każde zadanie, choćby najbardziej ekstremalne, jest do wykonania kiedy prowadzisz tak wielką maszynę. Bierz udział w turniejach, rankingowych rozrywkach i zdobywaj nagrody za pokonanie przeciwników. Walcz o rekord w ilości zniszczonych samochodów w ciągu jednej minuty lub czasie trwania lotu. Gry Monster Truck online to wręcz nieograniczona rozrywka dla wszystkich fanów mocnych wrażeń. Zasiądź już dziś za kierownicą najbardziej ekstremalnych pojazdów na kołach i przekonaj się ile frajdy można czerpać z demolki. 

Ryk olbrzymich silników napędzających największe na świecie koła towarzyszyć Ci będzie przez cały czas w naszych najlepszych grach Monster Truck online na przeglądarkę!

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage