Gry Czołgi – najlepsze gry czołgi online w przeglądarce na Pinbook.pl

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 15-07-2019

ocena: 0     skomentuj

Zagraj w najlepsze gry czołgi na przeglądarce na Pinbook.pl

Wejdź do największych maszyn wojskowych w historii. Wciel się w postać czołgisty w czasach drugiej wojny światowej lub walcz na bliskim wschodzie za sterami najsilniejszych maszyn jeżdżących w historii. Kiedy zamiast kół masz gąsienice, niewiele może stanąć Ci na przeszkodzie. Przebijaj się przez wrogie ufortyfikowania, wykorzystaj do tego gruby pancerz i wielkokalibrowe działo. Lokalizuj, namierzaj i niszcz cele korzystając z najpotężniejszych armat.

Zasiądź za sterami najgroźniejszych czołgów w czasach II wojny światowej. Niemiecki Panzer, Maus; Radzieckie T-20; czy kultowe amerykańskie Shermany – wybór należy do Ciebie. Zmień losy wojny i poprowadź swoje oddziały do zwycięstw, które odwrócą bieg historii. Weź również udział w bitwach z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu. Wybierz swój czołg, spersonalizuj go w wojskowym stylu i ruszaj do boju. Pokonaj przeciwników, wykonuj misję i zadania by otrzymywać nagrody, za które ulepszysz swoją maszynę. Zmieniaj działa, modyfikuj pancerz i dodawaj nowe wyposażenie by siać postrach w szeregach wrogów. Weź udział w wielkich, długodystansowych artyleryjskich wymianach ognia; prowadź wojnę partyzancką w gęstych lasach lub zmierz się z przeciwnikami na wąskich ulicach miast. 

Zaproś swoich znajomych do wspólnej gry w trybie multiplayer online lub zagrajcie razem na jednej klawiaturze w trybie Hot Seat. Rzuć wyzwanie swoim przyjaciołom i przekonaj się, który z was jest lepszym czołgistą!

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0

Podoba Ci się artykuł?
Polub nasz fanpage