× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Zostań stróżem prawa!

Gry policja – najlepsze gry policyjne w przeglądarce na Pinbook.pl

Redakcja Pinbook | 15-07-2019 | skomentuj

Gry policja – najlepsze gry policyjne w przeglądarce na Pinbook.pl

Fotografia poglądowa

Oceń


Odwieczna walka dobra ze złem - Policjanci kontra złodzieje.

Opowiedz się po jednej ze stron i dołącz do niej w jednej z najlepszych darmowych gier online na naszej stronie. To ty decydujesz, która strona przegra. Zasil szeregi złych lub dobrych i poprowadź ich do zwycięstwa.

Zawsze przemawiała do Ciebie niebieska strona mocy? Świetnie! W takim razie na pewno nie będziesz miał problemu z sumiennym rozwijaniem swoich umiejętności strzeleckich i wywiadowczych by wyłapać złodziei do ostatniego kieszonkowca! Wybierz swoją specjalizację, wyposażenie i ruszaj do walki. Stawką jest praworządność, a przecież Tobie zależy na tym by to sprawiedliwość była górą! Emocjonujące pościgi, niekończące się strzelaniny i czyhające na każdym kroku niebezpieczeństwo dostarcza Ci niezapomnianych wrażeń. 

Najlepsze gry policyjne online znajdziesz na Pinbook.pl 

Jeśli jednak wolisz czarne charaktery i bardziej przemawia do Ciebie niecny sposób życia, z pewnością opowiesz się po stronie złoczyńców. Organizuj napady i włamania niczym Bonnie i Clyde! Obudź w sobie duszę złodzieja i zmierz się z ryzykiem, jakie niesie ze sobą ten zawód. Przekonaj się, czy życie złodzieja wygląda tak jak w filmie. Walcz z policją i innymi służbami, żeby za wszelką cenę nie dać się złapać. Pamiętaj! Nikomu nie możesz ufać. Wybierz swoją profesję i doskonal swój złodziejski kunszt. Zdecyduj kim chcesz być w grze. Kierowcą samochodu, od którego po udanym napadzie zależy los całej operacji; strzelcem wyborowym, który ubezpiecza drużynę w trakcje akcji; czy może specjalistą od otwierania zamków? 

Sprawdź nasze najlepsze gry i przekonaj się, czy wolisz złodziejski fach od funkcji stróża prawa.

  Zobacz także  


Wszystko na temat:

Gry Gry przeglądarkowe