× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Strzelaj bramki i wygrywaj!

Gry o piłce nożnej online. Zostać legendą wirtualnych boisk na Pinbook.pl

Redakcja Pinbook | 15-07-2019 | skomentuj

Gry o piłce nożnej online. Zostać legendą wirtualnych boisk na Pinbook.pl

Fotografia poglądowa

Oceń


Piłka nożna jest sportem, który łączy kibiców na całym świecie. Doskonałym przykładem na to mogą być chociażby mistrzostwa świata, podczas których cały piłkarski świat z zapartym tchem śledzi losy sportowców biorących udział w turnieju. Nic więc dziwnego, że chcąc zabić dłużący się czas trafimy na setki gier w tematyce popularnego futbolu. Nie oznacza to jednak monotonnej rozgrywki, w której brak jakiejkolwiek różnorodności. Najczęściej w tego rodzaju produkcjach wcielamy się w rolę zawodnika, który rozgrywa mecze w swoim klubie. Zdarza się, że mamy okazję pokierować całą drużyną w walce o najwyższe cele. Darmowe gry piłkarskie to także możliwość sprawdzenia się na wirtualnej murawie w konkursach rzutów karnych i rzutów wolnych, za których efektowne wykonywanie otrzymujemy punkty. Swoją zręczność możemy też sprawdzić wybierając gry, które pozwalają na swobodną zabawę z piłką w myśl na przykład podbijania futbolówki.

Gry piłkarskie online – zostań menadżerem drużyny

Oprócz możliwości zostania legendą wirtualnych boisk, darmowe gry piłkarskie dają nam czasem możliwość zostania menadżerem zespołu piłkarskiego. Mamy wówczas możliwość spojrzenia na wirtualne boisko z zupełnie innej perspektywy. Odpowiedzialni jesteśmy za całą drużynę – transfery, treningi i przede wszystkim mecze, w których grają nasi podopieczni. Symulatory menadżera są rozbudowane w bardzo różnym stopniu, warto więc znaleźć grę, która spełnia wszystkie nasze oczekiwania. Zagraj w darmowe gry piłkarskie już dziś. 

  Zobacz także  


Wszystko na temat:

Gry Gry przeglądarkowe