× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Spróbuj swoich sił!

Gry parkowanie – zmierz swoje umiejętności parkowania w najlepszych grach online na Pinbook.pl

Redakcja Pinbook | 15-07-2019 | skomentuj

Gry parkowanie – zmierz swoje umiejętności parkowania w najlepszych grach online na Pinbook.pl

Fotografia poglądowa

Oceń


Parkowanie w miejskiej dżungli to nie lada wyzwanie.

Każdego roku tysiące osób próbuje się tego bezskutecznie nauczyć na kursach nauki jazdy. Nie wszyscy temu zadaniu podołają, efektem czego egzamin należy powtórzyć i wydać na to pieniądze. Nie bądź jak inni! Potrenuj swoje umiejętności parkowania by na egzaminie nic Cię nie zaskoczyło. Gry parkowanie to nie tylko rozrywka ale i nauka. Analiza odległości i przestrzeni w grze po jakimś czasie przeniesie się również na świat rzeczywisty. Ćwicz parkowanie równoległe, prostopadłe, przodem i tyłem aby za jakiś czas robić to wręcz z zamkniętymi oczami. 

Opanowałeś już parkowanie samochodem osobowym?

Świetnie! Może czas podnieść poprzeczkę. Setki gier na naszej stronie to możliwości przetestowania swoich umiejętności władania nie tylko najpopularniejszymi samochodami kompaktowymi ale również dostawczakami, autobusami a nawet olbrzymimi ciężarówkami. Wybierz swoją maszynę, a nawet jej kolor, zasiądź za kółkiem i ruszaj w miejską dżunglę. Przekonaj się jak sprawdzisz się w ruchu ulicznym w godzinach szczytu za kółkiem największych pojazdów drogowych. Auto Park, Car Parking i wiele innych gier z tego gatunku powstało po to by łączyć przyjemne z pożytecznym. Zabij nudę w pracy, w szkole i zagraj w gry parkowanie. Bierz udział w wyzwaniach czasowych, punktowych i dziel się swoimi wynikami ze znajomymi. Zaproś przyjaciół do wspólnej rozgrywki i przekonajcie się, który z was jest prawdziwym mistrzem kierownicy z darmowymi grami online parkowanie.

  Zobacz także  


Wszystko na temat:

Gry Gry przeglądarkowe