GreedFall – nowy, ciekawy RPG

Opublikował: Redakcja Pinbook

Data publikacji: 19-08-2019

ocena: 0     skomentuj

Miłośnicy gier RPG nie mogą narzekać. W ciągu ostatnich kilku lat pojawiło się mnóstwo świetnych tytułów, które pełnymi garściami czerpią z tego gatunku. Dziś można zagrać w tak rozbudowane tytuły jak Wiedźmin 3: Dziki Gon czy Assassin’s Creed Odyssey. Zapowiedziane zostały między innymi kontynuacje Baldurs’s Gate i The Elder Scrolls. Na ich premierę przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać – okazuje się jednak, że luka wydawnicza wcale nie musi być czasem straconym dla miłośników RPG – już niedługo będą oni mieli szansę zagrać w GreedFall

steampowered.com


Zobacz też wyróżnione noclegi na Pinbook.pl

Pensjonacik EGO

ul. Stadionowa 4,
Gołdap

80 zł

za Dobę

Ocena: Brak

Moroszka - Domki letnisk...

Krótka 7,
Władysławowo

100 zł

za Osobę

Ocena: Brak

Apartamenty Pod Kosarkam...

Ul. Skotnicka 87a,
Szczawnica

200 zł

za Dobę

Ocena: Brak


Co przyniesienie GreedFall?

GreedFall to przede wszystkim rozbudowane RPG akcji, które uraczy nas dynamicznym systemem walki i rozwoju postaci. Do dyspozycji graczy oddany zostaje arsenał w postaci broni białej i palnej. Oręż ulepszać można dzięki craftingowi – to samo dotyczy pancerzy i zbroi, które można ulepszać i zmieniać. Całość osadzona jest w dość nietypowym dla gatunku RPG świecie – gracze przeniosą się do świata stylizowanego na Amerykę z XVII wieku. Na swojej drodze gracz spotka przeciwników w postaci ludzi i potworów. Poza bronią do naszej dyspozycji jest także magia, a naszym nadrzędnym celem będzie zdobycie lekarstwa na trawiącą ludzkość epidemię. Wszystko okraszone jest wysokiej jakości grafiką, która cieszy oko – niektórzy już dziś upatrują się podobieństw pomiędzy GreedFall a Wiedźminem 3. Na ile są to porównania trafione? Dowiemy się już wkrótce. 

GreedFall – cena i data premiery

GreedFall postara się podbić rynek jeszcze w tym roku. Premiera ciekawego projektu będzie miała miejsce już 10 września 2019 roku. Jak głęboko gracze będą musieli sięgnąć do kieszeni? Obecnie grę można zakupić w przedsprzedaży i kosztuje ona około 200 złotych. Posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One będą musieli się liczyć z nieco większym wydatkiem. Czy tak wysoka cena jest uzasadniona? Niebawem się okaże. 

Sprawdź również wymagania sprzętowe gry Borderlands 3 

Oceń artykuł:
  • Średnia ocena: 0 (0 głosów)

0 (0 głosów)

Komentarze do artykułu: 0