×

Wyszukaj artykuł

Nasze TOP5

Najlepsze gry z PC, w które zagrasz na telefonie

Redakcja Pinbook | 08-05-2020 | skomentuj

Najlepsze gry z PC, w które zagrasz na telefonie

Materiały promocyjne gry Fortnite

OceńGry komputerowe przez lata ewoluowały i dziś dostarczają nam rozrywki w najróżniejszej formie. Do przodu poszła też sama technika, która umożliwia cieszenie się wirtualną rozrywką chociażby na smarfonach. Symbioza nowych technologii sprawiła, że dziś nasze urządzenia mobilne są w stanie uruchomić produkcje, które jeszcze nie dawno zarezerwowane były dla poczciwych blaszaków. Prezentujemy wam subiektywne zestawienie pięciu gier komputerowych, w które dziś można zagrać na smartfonie z Androidem - pamiętajmy jednak, że nie każde urządzenie umożliwia płynną i komfortową rozgrywkę. 

  Zobacz także  


5. Limbo

Lubujecie się w zręcznościowych grach przygodowych? Przemawia do was mroczny klimat i nietypowa oprawa graficzna? W obu przypadkach świetnie sprawdzi się Limbo, które rozgościło się na dobre na urządzeniach mobilnych. Prosta gra swego czasu była prawdziwym hitem wśród posiadaczy komputerów, być może warto dać jej więc szansę podczas deszczowych wieczorów lub nudnych weekendów. Za grę trzeba zapłacić blisko 23 złote. 

4. Baldur’s Gate Enhanced Edition 1 i 2

Czas na prawdziwy klasyk, który do dziś wywołuje szybsze bicie serca u fanów gier RPG. Klasyczna gra fabularna ze świetną fabułą trafiła jakiś czas temu na telefony. Tytuły świetnie wyglądają i sprawdzają się zwłaszcza na dużych telefonach i tabletach. Warto także dodać, że to zaledwie przykład świetnych gier RPG, które możemy ograć na smartfonie. Baldur’s Gate Enhanced Edition 1 i 2 kosztują w mobilnej wersji łącznie blisko 100 złotych. 

3. GTA: Vice City

Kolejny klasyk, który świetnie znany jest chyba każdemu miłośnikowi wirtualnej rozrywki. GTA w swojej najbardziej szalonej odsłonie, która zabiera nas do kolorowego miasta grzechu. Pastelowe garnitury, wystrzałowe fryzury, nietypowe samochody i dużo strzelania to klasyczne elementy tej przepełnionej akcją produkcji. Grę możemy nabyć za około 24 złote za pośrednictwem sklepu Google Play.

2. Minecraft

Czy Minecraft jest najlepszą grą komputerową w historii? Otwarty świat zbudowany z sześcianów, rozbudowane opcje tworzenia przedmiotów, liczne aktualizacje i niesamowita grywalność sprawiły, że miliony graczy na całym świecie zakochały się w produkcji studia Mojang. Za grę w mobilnej wersji na Androida zapłacić trzeba obecnie blisko 30 złotych i jest ona zbliżona najbardziej do wersji dedykowanej dla Windowsa 10. 

1. Fortnite

Chyba wszyscy słyszeli o tym fenomenie wśród gier. Produkcja Epic Games wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością wśród milionów graczy na całym świecie. Zasady rozgrywki są bardzo proste – gracze lądują na wyspie i walczą ze sobą za pomocą znalezionego sprzętu. Mogą oni także wznosić fortyfikacje i innego rodzaju konstrukcje. Wygrywa ostatni żywy. Gra jest zupełnie darmowa i od niedawna można ją znaleźć w sklepie Google Play. 


Wszystko na temat:

Gry Telefony Rankingi Wszystkie tagiKomentarze: