×

Wyszukaj artykuł

Subiektywny ranking

Najlepsze darmowe gry na PlayStation 4

Mateusz | dnia: 13-05-2020 | skomentuj

Najlepsze darmowe gry na PlayStation 4

Logo PlayStation 4

Oceń


PEŁNY DOSTĘP tylko dla ZAREJESTROWANYCH


PlayStation to pomimo upływu lat jedna z najchętniej wybieranych konsol na rynku. Gracze doceniają przede wszystkim bogatą bibliotekę gier. Wśród setek tytułów znajdziemy też wiele bezpłatnych produkcji i uczciwie trzeba przyznać, że niektóre z nich to prawdziwe perełki. W niemal wszystkie zagrać możemy także na innych platformach, to jednak komfort kanapowego grania na konsoli Sony przyciąga miliony miłośników wirtualnej rozrywki. Poniżej znajdziecie subiektywny ranking pięciu najlepszych darmowych tytułów z PlayStation 4 – warto dodać, że do ich ogrywania nie jest niezbędny abonament PlayStation Plus.

5. Fortnite

Znany chyba każdemu battle royale, który swego czasu był jedną z najpopularniejszych gier multiplayer na świecie. Jego zasady są banalnie proste – gracze zrzucani są na mapę i muszą walczyć ze sobą przy pomocy znalezionej broni. Uczestnicy zabawy mogą także wnosić umocnienia i forty ze zgromadzonych materiałów. Wygrywa ostatni żywy na polu bitwy. Dynamiczna rozgrywka Fortnite idzie w parze z pastelową grafiką i nieustanną akcją. Gra jest także nieustannie rozwijana.

  Zobacz także  


4. Path of Exile

Jesteś miłośnikiem diablo? Uwielbiasz gry hack’n’slash z elementami RPG? Paht of Exile jest jednym z tytułów, który według wielu może rywalizować chociażby z popularnym Diablo. Co znajdziemy w darmowej produkcji? Przede wszystkim mnóstwo zawartości, wiele lokacji i bardzo rozbudowane drzewko budowy postaci. Gra jest doskonale znana pecetowcom – od pewnego czasu mogą się w niej bawić także posiadacze konsol Sony. PoE to pozycja obowiązkowa dla miłośników dark fantasy i masowego zabijania potworów. 

3. Gwint

Czas na polski akcent w naszym rankingu. Gier z wiedźmińskiego uniwersum nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Miłośnicy wirtualnej rozrywki zakochali się zwłaszcza w trzeciej odsłonie przygód Geralta. To właśnie w Wiedźminie 3 pojawił się gwint – gra karciana, która doczekała się oddzielnej produkcji. W Gwinta możemy zagrać zupełnie za darmo na PlayStation – konsola Sony to jednak tylko jedna z platform karcianki. W Gwinta zagramy też na innych konsolach, PC czy urządzeniach mobilnych.

2. Gems of War

Na uwagę zasługują też logiczne gry darmowe z PlayStation Store. Jedną z nich jest Gems of War, które na pierwszy rzut oka przypomina kultowe już Puzzle Quest: Challenge of the Warlords. Tutaj także zabawa rozbija się o łączenie korowych elementów, które przynosi określony skutek na planszy. Tutaj także mamy do czynienia z elementami RPG, które dodają grze uroku i charakteru. Z pozoru prosta produkcja zapewnić może setki godzin świetnej zabawy.

1. Call of Duty: Warzone

Druga na naszej liście pozycja, która skupia się na trybie gry battle royale. Darmowej produkcji brandowanej jako Call of Duty nie sposób jednak pominąć. Darmowa strzelanka zadebiutowała w marcu 2020 roku i z miejsca stała się jednym z liderów w swoim segmencie. Jest ona także niezwykle popularna wśród użytkowników PlayStation – łączy w sobie świetną mechanikę i przyjemną dla oka oprawę graficzną. Z pewnością jest to jedna z najbardziej zaawansowanych produkcji dostępnych za darmo. 

A może wy macie swoje ulubione darmowe produkcje, które nie zostały uwzględnione w naszym rankingu? Podzielcie się nimi w komentarzach!


Wszystko na temat:

Gry Rankingi PlayStation Wszystkie tagiKomentarze:


Dodaj komentarz