× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Kody do gry Mount & Blad: Warband

Redakcja Pinbook | 15-07-2019 | skomentuj

Kody do gry Mount & Blad: Warband

steampowered.com

Oceń


Mount & Blade: Warband to samodzielny dodatek do gry Mount & Blade, która miała swoją premierę w 2005 roku. Gra zyskała spore grono oddanych fanów dzięki niezwykle udanemu połączeniu strategii, gry RPG i otwartego świata. Gracz wciela się w rolę postaci rzuconej w środek targanej konfliktami krainy. Naszym celem jest poszerzanie wpływów, tworzenie własnej armii i zdobywanie reputacji dzięki licznym walkom, potyczkom i zadaniom. Kultowa produkcja oferuje mnóstwo możliwości i pozwala samemu decydować o poczynaniach naszej postaci. Wielu graczy chętnie do niej wraca nawet dziś, kiedy na rynku znajdziemy setki bardziej zaawansowanych technologicznie i fabularnie tytułów. Ogromną zaletą gry są fanowskie modyfikacje. Dzięki nim przeniesiemy się chociażby do znanego z Gry o Tron Westeros. Rozgrywkę urozmaicić mogą też kody. Jak ich używać?

  Zobacz także  


Lista kodów:

Aby móc skorzystać z popularnych cheatów należy zaznaczyć odpowiednią opcję podczas uruchamiania gry. Wystarczy, że przejdziemy do zakładki „Konfiguracja”, a następnie przejdziemy do podstrony „Gra”. Naszym oczom ukaże się wówczas checkbox dotyczący możliwości używania kodów. Wystarczy zaznaczyć tą opcję i zapisać zmiany. Od teraz możemy cieszyć się kodami w grze Mount & Blade: Warband – oto ich pełna lista:

CTRL+F3 – zadanie sobie obrażeń podczas trwającej bitwy
CTRL+F5 – AI steruje główną postacią podczas trwającej bitwy
CTRL+F9 – spowolnienie czasu 
CTRL+H – regeneracja zdrowia podczas trwającej bitwy
CTRL+LPM – teleportacja do wybranej lokacji (działa tylko gdy znajdujemy się w podglądzie mapy) 
CTRL+SHIFT+F4 – ogłuszenie jednostki wroga podczas trwającej bitwy
• CTRL+SHIFT+H – uleczenie konia podczas trwającej bitwy
CTRL+T – odkrycie wszystkich lokacji (działa tylko gdy znajdujemy się w podglądzie mapy) 
CTRL+W – zwiększenie skuteczności broni (działa tylko przy otwartym oknie postaci)
CTRL+X – 1000 dinarów (działa tylko przy otwartym oknie ekwipunku)
• CTRL+X – 1000 punktów doświadczenia(działa tylko przy otwartym oknie postaci
CTRL+X – ulepszenie wybranej jednostki (działa tylko przy otwartym oknie drużyny)

Używając kodów pamiętajmy, że mają one znaczny wpływ na rozgrywkę. Jeśli nie chcemy zepsuć sobie frajdy z gry – używajmy ich rozsądnie. 

Wszystko na temat: